“Batman sporda hızla gelişiyor”
Yukarı

“Batman sporda hızla gelişiyor”

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren'e plaket verildi.

“Batman sporda hızla gelişiyor”
Bu içerik 272 kez okundu.

Süper Ligte mücadele eden Evkur Yeni Malatyaspor’un alt yapı ve genel koordinatörü, Batman’da yapılacak elemeler öncesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren’i makamında ziyaret ederek plaket verdiler. Yapılan ziyarette Evkur Yeni Malatyaspor Genel Koordinatörü Levent Doğandemir, Alt yapı koordinatörü Murat Uçkun, Batman sorumlusu antrenörleri İdris Ayhan ve Aziz İlenç hazır bulundu.  Ziyarette Levent Doğandemir, Batman sporunun hızlı gelişimini yakından takip ettiklerini belirtti.

 

“BATMAN – MALATYA KARDEŞTİR”

Son yıllarda Batman sporunun her alanda hızla geliştiğini belirten Evkur Yeni Malatyaspor Genel Koordinatörü Levent Doğandemir; “Batman’da sporu seven ve sahip çıkan bir il Müdürünün olması büyük bir şans. Batman’ı son dönemlerde basından ve spor camiasından takip ettiğimiz kadarıyla adeta marka şehir olma yolunda hızla ilerliyor. Dileğimiz bölge takımlarımızın tümünün 1. lig ve Süper ligde olmalarıdır. Batman ve Malatyaspor her zaman kardeş takımlardır. Batmanlı gençlere kapımız her zaman açıktır.” diye konuştu.

 

“ALT YAPI ÇOK ÖNEMLİ”

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren ise, alt yapının önemine değindi. Uzun vadede alt yapının çok önemli bir etkin olduğunu belirten İl Müdürü Eren; “Bölgemizin temsilcisi konumundaki Evkur Yeni Malatyaspor’a her alanda başarılar diliyoruz. Takımın faaliyetlerini yakından takip ediyor ve destekliyoruz. İnşallah bir gün ilimizin güzide takımı Petrolspor’u da Süper ligde görürüz. Bunun için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız.” diye konuştu. 

Etiketler: BATMAN SPOR Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Eren
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.