Petrol, iki bomba patlattı
Yukarı

Petrol, iki bomba patlattı

Petrolspor, son olarak eski golcüsü Hasan Ahmet Sarı ve Erzinspor’dan tecrübeli orta saha oyuncusu Nureddin Ersoy’u renklerine bağladı.

Petrol, iki bomba patlattı
Bu içerik 382 kez okundu.

Yeni sezon hazırlıklarına ara vermeden devam eden Petrolspor, son olarak eski golcüsü Hasan Ahmet Sarı ve Erzinspor’dan tecrübeli orta saha oyuncusu Nureddin Ersoy’u renklerine bağladı. Transfer komitesi Ankara ve İstanbul’da çalışmalarını sürdürürken, önceki akşam Hasan Ahmet Sarı ile anlaşan Petrolspor yönetimi, dün de geçen sezon Erzinspor’un formasını giyen Nureddin Ersoy ile sözleşme imzaladı. Transferler hakkında açıklamalarda bulunan Petrolspor transfer komitesi, “2013- 2014 sezonunda kulübümüzde 35 maçta 28 gol atarak gol kralı olan Hasan Ahmet Sarı ve Aslen Mardin Savurlu olan Nureddin Ersoy ile sezon sonuna kadar sözleşme imzaladık. Teknik direktörümüz Mehmet Ak nezaretinde listemizde bulunan futbolcularla görüşmelerimiz devam ediyor. Amacımız 23 Temmuz’a kadar transferleri tamamlamak, bu sürede anlaşmaya vardığımız futbolcuları tek tek kamuoyuyla paylaşacağız.” dediler.

KAMP PROGRAMI BELLİ OLDU

Yeni sezon hazırlıklarına Batman'da başlayacak olan Petrolspor, 3 hazırlık kampı geçirecek.

Yeni teknik direktör Mehmet Ak yönetiminde 15 Temmuz’da TP tesislerinde çalışmalara başlayacak olan Petrolspor, 23 Temmuz da ise Erzurum’da 13 günlük 2. etap kamp çalışması yapacak. Yapılacak iki kamp programının ardından futbolculara 3 günlük iznin verilecek, akabinde 12 Ağustos tarihinde 3. etap kamp çalışması yapılacak. 3. etap kamp çalışmasının henüz nerede yapılacağı netleşmedi. 23 Ağustosda da Batman’a dönecek olan kırmızı-Beyazlı ekip, 25 Ağustos tarihinde Batman’da stad açılışı ile sezon açılışını birlikte yapacak. Kırmızı – beyazlı ekip, 1 Eylül’de başlayacak lig için çalışmalarına Batman’da devam edecek.  

Etiketler: batman petrolspor
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.