BAŞKAN’DAN AL HABERİ!
Yukarı

BAŞKAN’DAN AL HABERİ!

BAŞKAN’DAN AL HABERİ!
Bu içerik 495 kez okundu.

Petrolspor’da yaşanan uzun bir sessizliğin ardından son birkaç gündür inanılmaz bir hareketlilik yaşanıyor. Durum öyle bir hal aldı ki; transferler, öneriler, kamp programları havada uçuşuyor.

Heyecanlı Petrolspor taraftarları sosyal medyayı abluka altına almış durumda. Bu heyecana son zamanlarda kulüp başkanı Ekrem Konaç’ta ayak uydurmaya başladı. Zaten Ekrem başkan, kamuoyunu bilgilendirme işini sürekli sosyal medya hesabı üzerinden yapıyor. Biz gazetecilerde zaman zaman haberlerimizi başkanın paylaşımlarından yapıyoruz diyebiliriz.

Hele önceki gece akşam başkan tam bir gazeteci profiline büründü. Bir paylaşım yapan Ekrem Konaç, “yeni transferimiz birazdan geliyor” dedi ve akabinde Petrolspor’un eski file bekçisi Süleyman Kasap’ı transfer ettiklerini açıkladı. Hem de facebook taramasından bulduğu et satan bir kasap fotoğrafıyla.. Tabi mutlaka sayın sevinci nedeniyle başkan duruma esprili bir şekilde yaklaşmıştı. Ancak daha sonra başkan bu paylaşımlarını sildi. Nedeni, sanırım birileri uygun olmadığını belirttiği için olsa gerek.

Petrolspor yönetim bazında bir profesyonelleşme dönemine giriyor. Bu profesyonelleşmenin basın ayağında da yaşanması gerekiyor. Çünkü en çok yetersiz oldukları konulardan biri de burası…

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.