Boğulan 2 kardeş aranırken başka ceset bulundu
Yukarı

Boğulan 2 kardeş aranırken başka ceset bulundu

Kanalda kaybolan iki kardeşi arayan ekipler, kanalda, 10 gün önce kaybolan 14 yaşındaki Yusuf Yılmaz'ın cesedine ulaştı.

Boğulan 2 kardeş aranırken başka ceset bulundu
Bu içerik 4414 kez okundu.

Batman-Diyarbakır arasında sulama kanalına girerek boğuldukları belirtilen iki kardeşi arayan ekipler, kanalda, 10 gün önce kaybolan 14 yaşındaki Yusuf Yılmaz'ın cesedine ulaştı. Batmanda ikamet eden ve Silvan ilçesinde sulama kanalına girerek boğuldukları belirtilen Semih ve Ferit Kızılçiçek kardeşleri arayan ekipler, kanalda, 10 gün önce hayvan otlatmak için evden çıkan ve kaybolan 14 yaşındaki Yusuf Yılmaz'ın cesedine ulaştı. Dün akşam saatlerinde, Çevriksu (Girkê Boto) köyünde sulama kanalına girerek boğuldukları belirtilen Ferit ve Semih Kızılçiçek kardeşler için arama-kurtarma çalışması başlatıldı. Gece boyunca devam eden aramalarda, kardeşlerden Ferit Kızılçiçek'in cesedine ulaşıldı. Semih Kızılçiçek'i arama çalışması devam ederken, 10 gün önce hayvan otlatmak için evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Yusuf Yılmaz'ın da cansız bedenine ulaşıldı. Ferit ve Semih Kızılçiçek kardeşler tarlalarını sulamak için öğle saatlerinde evden çıktı.

Kardeşlerden uzun süre haber alamayan köylüler, DSİ'ye ait sulama kanalının çevresinde iki kardeşi aramaya koyuldu.

Sulama kanalı kenarında elbise ve terlik bulunmasının ardından kardeşlerin sulama kanalına girerek kaybolduğu şüphesi üzerine arama çalışması başlatıldı.

Sulama kanalında, Ferit ve Semih kardeşler aranırken 14 yaşındaki küçük Yusuf'un cansız bedenine ulaşıldı. Hatırlanacağı üzere küçük Yusuf'un 4 gün önce İstanbul Beylikdüzü'nde görüldüğü belirtilmişti. Yılmaz'ın cenazesinin, otopsi işlemleri için morga götürüldüğü öğrenildi.

Etiketler: BATMANDA BOĞULMA KARDEŞLER BOĞULDU
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.