Belediye hazır kıta!
Yukarı

Belediye hazır kıta!

Yeni sezon çalışmalarını yürüten ve transferi tamamlayan bölgesel amatör ligdeki temsilcimiz 1955 Batman Belediyespor, kampa çıkmaya hazırlanıyor.

Belediye hazır kıta!
Bu içerik 341 kez okundu.

“EN GÜZEL YERE GİDİN”

Transfer sürecini çok hızlı bir şekilde tamamlayan Belediyespor, geçtiğimiz sezonun iskeletini koruyarak 10 Batmanlı futbolcuyla yola devam karar almıştı. İç transferinin ardından dış transfer de yine iki Batmanlı oyuncu ve farklı takımlarda top koşturan 5 futbolcuyu kadrosuna katan Belediyespor, kısa bir zamanda içerisinde kampa çıkacak. Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy’dan kamp için Türkiye’nin en güzel yerini seçin talimatını alan Belediyespor yönetimi arayışlara başladı. Turuncu – Mavili ekibin Türkiye kupasına da katılacak olması sebebiyle, yeni sezon çalışmaların hızlandırıldığı öğrenildi.

BAŞKANDAN ÖNEMLİ TALİMAT

Yeni sezon için takım kadrosunda şuanda 17 futbolcu bulunduran ve takviyeyi altyapı veya Batman amatör liginden düşünen Belediyespor teknik heyetine Kulüp Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı H. Murat Şahin’in özel talimat geldi. Edindiğimiz bilgiye göre Şahin, kampa çıkacak olan takımın yanı sıra teknik heyetin tespit ettiği Batmanlı genç oyuncularında kendilerini gösterebilmeleri için kafileyle birlikte kampa götürülmesini istedi. Bu talimatın ardından teknik heyetin, tarama çalışmalarına başladığı öğrenildi. (Murat Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.