Korkunç vaka; 3 ölü
Yukarı

Korkunç vaka; 3 ölü

Boğulan 2 kardeş aranırken, 10 gün önce kaybolan çocuğun cesedi bulundu.

Korkunç vaka; 3 ölü
Bu içerik 1099 kez okundu.

Batman-Diyarbakır arasında sulama kanalına girerek boğuldukları belirtilen iki kardeşi arayan ekipler, kanalda, 10 gün önce kaybolan 14 yaşındaki Yusuf Yılmaz'ın cesedine ulaştı. İki kardeş Semih (20) ve bir çocuk babası Ferit Kızılçiçek (40)  adlı kardeşlerin de cesetlerinde dün ulaşıldı.

Batmanda ikamet eden ve Silvan ilçesinde sulama kanalına girerek boğuldukları belirtilen Semih ve Ferit Kızılçiçek kardeşleri arayan ekipler, kanalda, 10 gün önce hayvan otlatmak için evden çıkan ve kaybolan 14 yaşındaki Yusuf Yılmaz'ın cesedine ulaştı. Böylece 3 ceset peşpeşe bulundu.

2 KARDEŞİN DE CESEDİ BULUNDU

Önceki akşam saatlerinde, Çevriksu (Girkê Boto) köyünde sulama kanalına girerek boğuldukları belirtilen Ferit ve Semih Kızılçiçek kardeşler için arama-kurtarma çalışması başlatıldı. Gece boyunca devam eden aramalarda, kardeşlerden Ferit Kızılçiçek'in cesedine ulaşıldı. Semih Kızılçiçek'i arama çalışması yaklaşık 12 saat sonra neticelendi ve Semih’in de cansız bedenine 1o kilometre ötede rastlandı.

YUSUF 10 GÜNDÜR KAYIPTI, HERKES İSTANBUL’DA BİLİYORDU

10 gün önce hayvan otlatmak için evden çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan 14 yaşındaki Yusuf Yılmaz'ın da cansız bedenine ulaşıldı. Sulama kanalında, Ferit ve Semih kardeşler cesetlerinden önce 14 yaşındaki küçük Yusuf'un cansız bedenine ulaşıldı. Hatırlanacağı üzere küçük Yusuf'un 4 gün önce İstanbul Beylikdüzü'nde görüldüğü belirtilmişti. Kızılçiçek kardeşler merkez İkiztepe (Gırbereşk) ve Yusuf Yılmaz ise Beşiri İkiköprü’de defnedildi. (Murat Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.