Futbolculardan mesaj var!
Advert
Yukarı

Futbolculardan mesaj var!

Erzurum’daki birinci etap kamp programını tamamlayan Batman Petrolsporlu futbolculara 3 günlük izin verilirken, oyuncular lig öncesinde taraftarlara mesaj gönderdiler.

Futbolculardan mesaj var!
Bu içerik 128 kez okundu.
Advert

Yapılan son antrenmanın ardından açıklama yapan futbolcular; “Erzurum kampıyla birlikte özellikle uyum sürecimizi atlattık. Hem fiziksel olarak, hem de beyin olarak lige hazır bir takım haline geldik. İkinci etap programında yapacağımız hazırlık maçlarıyla birlikte ön görümüz daha iyi olacak. Ancak bilinmesini istiyoruz ki bu sezon çok farklı olacak, taraftarlarımız sahada koşan, mücadele eden, temposu yüksek bir ekip izleyecek. İnşallah yıllardır hasretini çektiğimiz 2. lige kenetlenerek çıkmayı başaracağız.” dediler.

İLK MAÇ SAMSUNSPORLA

İlk etap kamp çalışmalarını tamamlayan Petrolspor, 10 Ağustos’ta 2.lig takımlarından Samsunspor ile ilk hazırlık maçını yapacak. 13-16 ve 19 Ağustos tarihleri arasında iki 2.lig ve iki de 3.lig takımıyla hazırlık maçı yapmayı planlanıyor.  Yapılacak hazırlık maçlarında tüm futbolculara şans verilecek ve takımın as kadrosu belirlenecek.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2018 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.