Beşir Derneğinden kurban kampanyası
Advert
Yukarı

Beşir Derneğinden kurban kampanyası

Beşir Derneği Türkiye’de ve dünyanın farklı ülkelerinde kurban kesim ve dağıtım faaliyetlerini bu yıl da büyük bir titizlik ile sürdürüyor.

Beşir Derneğinden kurban kampanyası
Bu içerik 162 kez okundu.

 Dernek temsilcilikleri, kurban hizmetlerinin daha sağlıklı ve düzenli yürütülmesi, kurban kesemeyen ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti dağıtımının aksamadan sürdürülmesi için kurum içi eğitimlerle hazır hale geldi.

Dernek, Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet gösteren 250 temsilciliğiyle ülkemizin en ücra noktasına kadar ulaşıyor, kurban bağışı paylarıyla ihtiyaç sahiplerinin yüzlerini güldürüyor. Yurtdışında ise Balkanlar, Afrika, Orta Asya ve Uzak Doğu’da vekâleten kurban kesim ve dağıtım hizmetleri yürüten dernek, mazlum coğrafyalarla gönül köprüleri kuruyor.

Beşir Derneği, 2018 yılı için vekâlet yoluyla kurban bağış bedelini yurtiçinde ve yurtdışında 800 TL olarak belirledi. Bağışçılarına anlaşmalı bankalarda 4 taksit imkânı da sunan dernek, www.kurbanbagisla.com web sitesinden online olarak 7/24 kolay ve hızlı bağış alabiliyor. Ayrıca hisse bedelini Beşir Derneği’nin banka hesaplarına EFT veya havale yöntemiyle yatırarak kurban bağışında bulunulabiliyor. (Numan Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2018 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.