YKS komisyonları akşam da çalışıyor
Advert
Yukarı

YKS komisyonları akşam da çalışıyor

İl Milli eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, 2018 yılı “YKS Tercih Danışma Komisyonları”nı ziyaret etti, yetkililerden bilgi aldı ve öğrencilere hayırlı olsun dileğinde bulundu.

YKS komisyonları akşam da çalışıyor
Bu içerik 104 kez okundu.
Advert

 

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı RAM (Rehberlik Araştırma Merkezi) rehber öğretmenleri tarafından Yüksek Öğretim Kurumları tercihlerini yapacak öğrenciler için 7-14 Ağustos tarihleri arasında ilimiz merkezinde tercih danışmanlık hizmeti verilmeye başlandı. Tercihlerin ilk gününde Batman Öğretmenevinde danışmanlık hizmeti veren iki komisyonu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran “Tercih Danışmanlık Komisyonu”nun verdiği hizmet hakkında RAM Müdürü Zafer Korkmaz’dan bilgi aldı ve öğrencilerle sohbet edip tercihlerinin hayırlı olmasını diledi.

“İYİ TERCİH ÇOK ÖNEMLİ”

Kurtaran: “üniversite hayatına başlayacak olan siz gençlerimiz için YKS tercihleri bu gün başladı. İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak en sağlıklı tercihleri yapabilmeniz için sizlere danışmanlık hizmeti verebilmek adına belirli okullarımızda ve öğretmenevimizde “Tercih Danışmanlığı Komisyonları” oluşturduk. 14 Ağustos tarihine kadar komisyonlar tarafından sizlere tercih danışmanlığı hizmeti verilecek. Yapacağınız tercihlerin şimdiden sizler için hayırlı olmasını diliyorum. Hedeflediğiniz üniversitelere yerleşmenizi temenni ediyorum. Ben komisyonlarda görev alan öğretmenlerimize teşekkür ediyor, yapacağınız tercihlerin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi. Batman Merkezde Açılan ‘Tercih Danışmanlık Komisyonları’; Batman Anadolu Lisesi, Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, Mevlana Anadolu Lisesi, Turgut Özal Anadolu Lisesi, Petrol Anadolu Lisesi, Atatürk Anadolu Lisesi,- Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi, Raman Anadolu Lisesi ve  Batman Öğretmenevi

7-14 Ağustos tarihleri arasında gündüz 10.00-16.00 saatleri arası ile akşam 16.00-20.00 saatleri arası hizmeti verecek. (Mehmet İslamoğlu)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2018 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.