GTOS Terapi Merkezi açılıyor
Advert
Yukarı

GTOS Terapi Merkezi açılıyor

Fizyoderm Sağlıklı Yaşam ve GTOS Terapi Merkezi açılıyor. Fizyoterapist Mervan Göner, Golden Plaza Kat:1 No:102’de açılan merkezin, 12 Ağustos Pazar günü saat 13.00’da açılacağını söyledi.

GTOS Terapi Merkezi açılıyor
Bu içerik 364 kez okundu.
Advert

Fizyoderm Sağlık ve Yaşam Merkezi basın mensuplarıyla yemekli basın toplantısı gerçekleştirerek hizmetlerini aktardı ve GTOS Terapi Cihazının tanıtımını yaptı. Fizyoterapist  Mervan Göner, toplantıda sağlık merkezi, hizmetleri ve GTOS Terapi Cihazı hakkında basın mensuplarını bilgilendirdi. Batmanlı genç fizyoterapist Göner, “ Sağlık ve Yaşam Merkezimiz Manuel Terapi, Graston Kas gevşeme Tekniği, Kinezyolojik Bantlama, Diyetisyen Danışmanlığı, Medikal Pilates, Refleksoloji, Ortopedik Egzersiz, Nörolojik Egzersiz ve Pediatrik Egzersiz hizmetleri sunuyor. Ayrıca son dönemlerde Türkiye genelinde yaygın olarak kullanılan ve bel , boyun, kalça vb. ağrılarından muzdarip olan onbinlercee kişiye ağrısız yaşam sunan GTOS Terapi Cihazını bir ilk olarak Batman’a getirdik. GTOS Terapi Cihazı tek seansta vüvut ağrılarının minimum yüzde 85,6 oranında azaltıyor” dedi.

“AĞRISIZ YAŞAM”

Sağlıklı yaşam merkezinde  sundukları hizmetlerle birlikte GTOS Terapi Protokolünü kombine uygulayarak başarı ve memnuniyet oranlarını yüzde 100 seviyelerine çıkardıklarını aktaran Fizyoterapist Göner şöyle konuştu: “ Bu hususta  Batman ve çevre il ve ilçelerinde ilk ve tek olmanın gururunu yaşıyoruz.” Başarılı Fizyoterapist Göner, Sloganlarının “ Ağrısız Yaşam” ve amaçlarının ise Batman ve çevresinde ağrı problemi yaşayan tek bir birey bırakmamak olduğunu belirterek, “ Davetimizi onurlandıran emekçi basın mensubu dostlarımıza hem teşekkür mahiyetinde, hem de GTOS Terapi Cihazımızın etkisini görebilmeleri adına ücretsiz seans hediye ediyoruz. En kısa sürede sizi ofisimizde ağırlamak isterim. Ayrıca önümüzdeki Pazar günü, 12 Ağustos tarihinde, Saat 13’teki açılışımıza hepiniz davetlisiniz” (Numan Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2018 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.