Batman'da bir ilk!
Advert
Yukarı

Batman'da bir ilk!

Gültepe Mahallesi Beşikçi Caddesi Çocuk Esirgeme Kurumu karşısı Dünyamar üstünde 1.000 metrekare alan üzerine kurulan ‘Play House’, ailelerin ve çocukların yeni eğlence merkezi oldu.

Batman'da bir ilk!
Bu içerik 1007 kez okundu.
Advert

 Görkemli bir açılış için kolları sıvayan Play Hosue, müşterilerini şimdiden ağırlamaya başladı.  Playhouse’de çocuklar eğlenceli dakikalar geçirirken, aileler de cafe bölümünde vakit geçirebiliyor. İşletme sahibi Muzaffer Turan, “Playhouse’de Top havuzu, Çarpışan araçlar, Oyun makineleri,  Kinetik kum ile Lego odası, Karaoke, 9D sinema, Kum havuzu, Mesleki oyun atölyeleri, Tırmanma duvarı ve daha birçok oyun bölümümüz bulunuyor. Oyunlarımız, çocuk gelişimini olumlu yönde etkileyecek şekilde tasarlandı. Amacımız çocuklarımızı dijital ortamdan uzaklaştırmak. Çocuklar burada hem spor yapıyor hem de becerilerini geliştiriyor. Öte yandan çocuklar eğlenirken aileler de kitap okuma bölümünden istediği kitabı alıp okuyabilir, soğuk sıcak içecekler ve tatlı çeşitleri ile yorgunluklarını atabilirler” dedi.

ÖZEL ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Ayın belirli günlerinde  özel çocuklara ücretsiz hizmet vereceklerini söyleyen Muzaffer  Turan, “Engelli, kimsesiz ve Lösev üyesi Lösemili  çocuklarımıza belirli günlerde ücretsiz hizmet vereceğiz. Günleri sosyal medya üzerinden duyuracagız. Sosyal sorumluluk projelerine açığız” şeklinde bilgi verdi. (İsmail Güneş)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2018 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.