TÜRKİYE’Yİ SALLADIK!
Advert
Yukarı

TÜRKİYE’Yİ SALLADIK!

Ankara'da düzenlenen minikler güreş şampiyonasında Petrolsporlu güreşçiler aldıkları başarılı sonuçlar ile Türkiye şampiyonasına damga vurdu.

TÜRKİYE’Yİ SALLADIK!
Bu içerik 154 kez okundu.
Advert

Şampiyonada rakipleri karşısında başarılı maçlar çıkartan kırmızı beyazlı güreşçiler, 3 altın 1 gümüş ve 2 bronz madalya alarak takım halinde Türkiye şampiyonu olmaları TP Petrolspor kulübünde büyük sevinç ile karşılandı.

 

“50 MİLLİ SPORCUMUZ VAR”

Petrolsporlu minik güreşçiler, minderde gösterdikleri yüksek performans ile Türkiye şampiyonu olmaları kendilerini ve camialarını sevindirdiğini belirten TPAO Batman Bölge müdürü ve  Petrolspor kulüp başkanı Mustafa Demir ''Son yıllarda çalışma arkadaşlarımız ile yaptığımız planlı ve programlı çalışmaların neticelerini tek tek alıyoruz. Petrolspor salon sporlarında aldığı başarılı sonuçlar, ülke sınırlarını aştı. Şuanda bünyemizde 50'ye yakın Milli sporcu bulunmaktadır. Bize bu başarıları yaşatan yönetim kurulu arkadaşlarım ve teknik heyet sporcu  kardeşlerimi kutluyorum. Sosyal projeler kapsamında Batman gençliğine desteğimiz dün olduğu gibi yarın da devam edecektir.” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2018 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.