İlçe şantiyeye dönüştü
Yukarı

İlçe şantiyeye dönüştü

Kozluk ilçesinde yeni okullar, yol ve kamu çalışmaları ile ilçe adeta şantiye alanına döndü.

İlçe şantiyeye dönüştü
Bu içerik 432 kez okundu.

 Kaymakam, bu çalışmaları denetlerken, köyleri de ziyaret edip vatandaşların sorun ve taleplerini yerinde inceledi. Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, köy ziyaretleri ve halk buluşmaları kapsamında İnişli Köyü ve bağlı mezralarını ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Bilici’ye, İlçe Özel İdare Müdürü Selahattin Aydın da eşlik etti.

Köy muhtarı ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ile karşılanan Bilici, taziye evine geçerek vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet edip sorunlarını dinleyen Sayın Bilici, İnişli Köyü’nün milli birlik ve beraberliğin, kardeşliğin ve huzurun örneği olduğunu ve bu birlik ile beraberliğin sürekli devam etmesi gerektiğini belirti ve İnişli Köyü’ne yapılan yatırımları değerlendirdi.

BETON YOLU İNCELEDİ

Kozluk Kaymakamı Bilici, vatandaşlarla bir araya geldikten sonra 2018 yılı KÖYDES yatırım programı kapsamında İnişli Köyü, Yıldızlı ve Tunçbilek mezralarında yapımı devam eden 2,8 km’lik beton yolu inceledi. Beton yol yapımı ile ilgili yüklenici firma ve köy muhtarından bilgi alan Bilici, 2018 yılında KÖYDES ve Özel İdare yatırımları ile Kozluk ilçesinin şantiyeye dönüştüğünü ve vatandaşlarımızın hizmetin en iyisine layık olduğunu belirterek yatırımların devam edeceği mesajlarını verdi. (İsmail Güneş)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.