Dev Bilardo organizasyonu
Yukarı

Dev Bilardo organizasyonu

Valilik, Belediye ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün desteklediği 2018 3. Bant, 3. Etap Türkiye bilardo şampiyonası 05-12 Ekim 2018 tarihleri arasında ilimizde yapılacak.

Dev Bilardo organizasyonu
Bu içerik 335 kez okundu.

 2018 Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonaları 3. Etap müsabakaları Büyükler, Kadınlar ve Gençler kategorisinde 05-12 Ekim 2018 tarihlerinde Atatürk Spor Salonu'nda oynanacak.

“600 BİLORDOCU’YU AĞIRLAYACAĞIZ”

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, alt yapı çalışmalarını tamamladıklarını ve büyük organizasyonu ev sahipliği yapmak için gün saydıklarını söyledi. İl Müdürü Eren; “Sayın Valimiz Ahmet Deniz, Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ertuğ Şevket Aksoy’un destekleriyle ilimizde 3. Bant 3. Etap bilardo şampiyonasına, yönetici. Sporcu, hakem ve bilardo camiasından yaklaşık 600 kişiyi ağırlamayı planlıyoruz. Bir hafta boyunca ağırlayacağız misafirlerimize ilimizin tarihi yerlerini, ilçelerimizi ve gezmek istediği yerlere götüreceğiz. Sporla ilimizin tanıtımını en iyi bir şekilde yapma çabasındayız. Misafirlerimiz bir hafta boyunca otellerimizde konaklayacak, esnaflarımızdan alışveriş yapacaklar. En önemlisi sporla ilimizin Türkiye gündemine taşıyacağız.”diye konuştu.

SON BAŞVURU 21 EYLÜL 2018

Kadınlar, Gençler ve Büyükler'de Dinamik Genel Klasmanda ilk 178 içinde olup 3. Etap şampiyonasına direk katılım hakkı bulunan sporcular sisteme kayıt yapabilecek. Kadınlar, Gençler ve Büyüklerde şu anki Dinamik Genel Klasmanda ilk 32’de yer alan sporcular ücretsiz kayıt yapabilecektir. Erkekler kategorisinde Dinamik Genel Klasmanda ilk 178 içinde bulunan sporcular için son kayıt tarihi 15 Eylül olarak açıklanırken, bu tarihten sonra ilgili sporcular kayıtlar yapılamayacak. Turnuvaya il kontenjanından katılacak sporcular için kayıtlar 18 Eylül tarihinde açılacak ve 21 Eylül tarihi saat 23.59 itibari ile başvurular kapatılacak. Turnuvaya katılma hakkı olduğu halde ilan edilen tarihlerde başvuru yapmayan sporcular turnuvaya alınmayacak, bu sporcuların yerine DGK'da 179. sporcudan başlamak kaydı ile sıra ile il kontenjanına giremeyen sporcular turnuvaya davet edilecek. Turnuvaya kayıt olduğu halde 04 Ekim tarihine kadar herhangi bir nedenle turnuvaya katılamayacağını bildiren sporcuların yerine yine DGK sırasına göre sporcular davet edilecek.  (Bülten Haberi)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.