DİKKAT! İŞKUR, 291 güvenlik, 400 de temizlik görevlisi alımı yapılacak.
Yukarı

DİKKAT! İŞKUR, 291 güvenlik, 400 de temizlik görevlisi alımı yapılacak.

Çalışma ve İş Kurumu İŞKUR Batman İl Müdürlüğü, Toplum Yararına Programı kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda çalıştırılmak üzere 291 güvenlik görevlisi, 400 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirecek.

DİKKAT!  İŞKUR, 291 güvenlik, 400 de temizlik görevlisi alımı yapılacak.
Bu içerik 2856 kez okundu.

Proje ile ilgili yazılı açıklama yapan İŞKUR İl Müdürü Besim Eviz, "Okullarda eğitim-öğretimin güvenli bir ortamda sürdürülebilmesi, dışarıdan gelebilecek tehlikeleri minimum seviyeye indirebilmek ve güvenli okul ortamı sağlanması okulların temizlik hizmetlerinin yürütülmesi amacıyla Milli Eğitim Müdürlüğümüzün belirleyeceği okullarda istihdamı gerçekleştireceğiz. Alımlar Batman Merkezde yapılacaktır.” dedi.

Başvuru şartları

Başvuruların bu ayın 18’ine kadar devam edeceğini aktaran Eviz, başvuru şartlarıyla ilgili şöyle konuştu: “400 temizlik personeli alımında erkekler de 35 yaşını tamamlamış ve üzeri olması gerekir. Kadınlar da ise 25 yaşını tamamlamış ve 46 yaşından gün almamış olması gerekiyor. 291 güvenlik personeli için de, erkekler 19 yaşından gün almış ve üzeri olması gerekir. İşe alım tarihi ise 1 Ekim tarihinde olacaktır.” (Mehmet İslamoğlu)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.