23 kişi yaralı!
Yukarı

23 kişi yaralı!

Hafta sonu Batman merkez ve ilçelerinde 5 ayrı kazada 23 vatandaş yaralandı.

23 kişi yaralı!
Bu içerik 1312 kez okundu.

İTFAİYE ARACI KAZA YAPTI

Hafta sonu Batman merkez ve çevresinde meydana gelen trafik kazlarında toplam 23 kişi  yaralandı. İlk kaza Batman merkeze bağlı Yeni Pınar köyü mevkiinde meydana geldi. Oğuz Köyü’nde çıkan yangını söndürmeye giden Batman Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı itfaiye aracı, Yeni pınar Köyü mevkiinde karşı yönden gelen Halis Alvuruş, yönetimindeki otomobille çarpıştı. Çarpmanın etkisiyle devrilen itfaiye aracında bulunan İbrahim Aslan, Yunus Korkmaz ve Diyaddin Tok ve ismi öğrenilemeyen iki kişi yaralandı.

BİR KAZADA 10 KİŞİ YARALANDI

İkinci kaza ise yeni Siirt çevre yolu üzerinde meydana geldi. Sürücü ve plakaları öğrenilemeyen üç aracın karıştığı kazada ise 4 vatandaş yaralanırken, üç araçta da maddi hasar oluştu. Üçüncü kaza ise Batman-Kozluk yolu Samanyolu köyü mevkiinde meydana geldi. Batman’dan kozluk yönüne gitmekte olan minibüs ile Bekirhan beldesi yönünden Batman’a gitmekte olan otomobil çarpıştı. Çarpışmanın etkisiyle her iki araçta bulunan toplam 10 vatandaş yaralandı.

AYNI KÖYDE İKİ KAZA

Dördüncü kaza ise yine Batman merkeze bağlı Yeni pınar ile Oğuz köyü arasında meydana geldi. Batman’dan Oğuzlar köyü yönüne gitmekte olan sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen hafif ticari araç, Yeni pınar ile oğuzlar köyü arasında kullandığı araç kontrolden çıkarak şarampole yuvarlandı kazada üç vatandaş yaralandı. Son kaza ise Dolum caddesi üzerinde meydana geldi. Sürücüleri ve plakaları öğrenilemeyen iki otomobil dolum caddesi üzerinde çarpıştı kazada bir vatandaş yaralanırken her iki araçta maddi hasar oluştu. (Murat Ezgin – Mehmet İslamoğlu)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.