HARİKA HİZMET!
Yukarı

HARİKA HİZMET!

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Türkiye’de bir ilke imza atarak, tesislerde spor yapmak isteyen vatandaşlara antrenör hizmeti vermeye başladı.

HARİKA HİZMET!
Bu içerik 1302 kez okundu.

  Önce tüm açık ve kapalı spor salonlarında vatandaşların spor yapmasına imkan tanıyan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, şimdi de isteyen vatandaşlara farklı branşlarda antrenör desteği vereceklerini söyledi. 

“TESİSLER HALKIN, BİZLERDE HİZMETKÂRIZ”

Batman merkez ve ilçelerde bulunan tüm tesislerin resmi program ve antrenman saatleri dışında 7’den 77’ye her kesime açık olduğunu belirten Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri; “Bazen tesislerimizi halka açmak yetmiyor. Uygun saatlerde kurumumuz bünyesinde bulunan farklı branşlardaki antrenörlerimiz isteyen vatandaşlarımıza uygulamalı, pratik ve bilgi olarak da destek vermeye hazırdır. Halkımızın doğru spor yapması için antrenör hizmetine de başladık. Vatandaşlarımız tesislerdeki yetkili arkadaşlarımız ve Gençlik Spor Müdürlüğüne gelerek eğitim almak istediği spor branşını bildirecek, bizde kurum olarak program belirledikten sonra çalışmalara başlayacağız. Amacımız halkın olan tesislerde, halka yakışır bir hizmet sunmaktır.” dediler.  (Murat Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.