Mahalle 2 kez karıştı!
Yukarı

Mahalle 2 kez karıştı!

Bahçelievler mahallesinde aynı saatlerde iki olay yaşandı. ilk olay Suriyeli mülteci ile mahalle gençleri arasında, ikinci olay ise araçlarıyla ev bakmaya gelen üç kişi ile bir grup mahalleli genç arasında yaşandı.

Mahalle 2 kez karıştı!
Bu içerik 1568 kez okundu.

POLİS, SURİYELİLERİN EVLERİNİ KORUMAYA ALDI

İlk olayda, Mahalle sakinleri ile bir grup Suriyeli arasında yaşandı. Bilinmeyen bir nedenle mahalleli gençler ile Suriyeli bir grup genç arasında tartışma çıktı. Çevredekilerin polise haber vermesi üzerine, olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Mahalleli bazı gençler cadde üzerinde beklerken, polis Suriyelilerin evlerinin önünde güvenlik önlemi alarak olası bir taşkınlığın önüne geçti.

BİR ARAÇ SOPALARLA KULLANILMAZ HALE GETİRİLDİ

İkinci olay ise yine Bahçelievler Mahallesi 1634 sokak üzerinde yaşandı. İddiaya göre, kiralık bir ev bakmaya gelen üç kişi ile mahalle gençleri arasında bilinmeyen bir nedenle kavga çıktı. Olayda üç kişi önce tartaklandı,  ardından geldikleri araç sopa ve taşlarla kullanılamaz hale getirildi. Polis ekipleri olaya müdahale ederek olayların büyümesini engelledi ve 2 kişiyi gözaltına aldı. (Murat Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.