Köylere yapılan yatırımlar incelendi
Yukarı

Köylere yapılan yatırımlar incelendi

Kozluk Kaymakamı, kamu yatırımlarını yerinde gördü.

Köylere yapılan yatırımlar incelendi
Bu içerik 364 kez okundu.

Kozluk Kaymakamı Osman Bilici, köy ziyaretleri kapsamında bir dizi incelemede bulunmak üzere Çayönü Köyü’nü ziyaret etti. Kaymakam Bilici’ye  Ak Parti Kozluk İlçe Başkanı Abdullatif Baltaş, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdür Vekili Mehmet Nezir Sevim, köy muhtarı ve yüklenici firma eşlik etti. 2018 yılı KÖYDES yatırım programı kapsamında yapımı tamamlanan 9,5 km’lik  Kozluk Çayönü, Arıkaya, Oyuktaş ve Günyayla grup köy yolu BSK (Bitümlü sıcak karışımlar) asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Sayın Bilici, tamamlanan BSK yol ile ilgili yüklenici firma ve teknik personelden bilgi aldı. BSK yol incelemesinden sonra Çayönü Dilimli İlkokulu ve Ortaokulu’nu ziyaret eden Sayın Bilici, okul ile ilgili okul müdüründen bilgi aldıktan sonra öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti. Taşımalı eğitim hizmeti kapsamında öğrenci taşıyan araçları kontrol eden Sayın Bilici, trafik güvenliğine dikkat çekerek öğrencilerin emniyet kemerini taktı ve öğrencilere tavsiyelerde bulundu. Sayın Bilici, hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra okuldan ayrıldı.

KÖYDE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ

Okul ziyaretinden sonra camii bahçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek Çayönü köyüne yapılan yatırımlara değinen ve birlik-beraberlik mesajları veren Sayın Bilici, toz ve çamurlu yolların yerini asfalt yollara bıraktığını, vatandaşlara hizmet noktasında devletimizin bütün imkanları seferber ettiğini ve vatandaşlarımızın huzur ve refahı için yatırımların devam edeceğini belirtti.

Vatandaşlarda, köy ziyaretinden ve köye yapılan yatırımlardan dolayı Sayın Bilici’ ye teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

ERKEK YATILI KUR’AN KURSU’NU ZİYARET ETTİ

Sayın Bilici, vatandaşlarla buluştuktan sonra köyde yapımı tamamlanan “Çayönü Yatılı Erkek Kur’an Kursu”nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Sayın Bilici, Kur’an Kursu ile ilgili köy imamından bilgi aldıktan sonra köyden ayrıldı. 

Etiketler: KOZLUK KAYMAKAMI OSMAN BİLİCİ KÖYLER YATIRIM ASFALT
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.