Onlarca Fabrikamız Daha Olacak
Yukarı

Onlarca Fabrikamız Daha Olacak

Vali Ahmet Deniz, huzur olunca üretim ve istihdamın artacağını belirterek, ek 2 bin dönüm ile onlarca fabrikanın daha kurulacağını belirtti.

Onlarca Fabrikamız Daha Olacak
Bu içerik 586 kez okundu.

​Veda yemeğinde Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ile bir araya gelen Vali Ahmet Deniz, huzur olunca üretim ve istihdamın artacağını belirterek, ek 2 bin dönüm ile onlarca fabrikanın daha kurulacağını belirtti. Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi (OSB) son Valiler Kararnamesi ile Manisa Valiliğine atanan Vali Deniz’e veda yemeği verdi. Özel bir tesiste düzenlenen yemeğe; Vali Deniz, kurum müdürleri, OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hıfzullah Özoğul ve yönetim kurulu üyeleri, OSB Müdürü Zeynep Akbel, çok sayıda sanayici ve iş adamı katıldı. Yemekte sonra bir konuşma yapan OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Özoğul, Batman’da yürütmüş oldukları hizmetlerden ve sanayicilere verdikleri desteklerden dolayı Vali Deniz’e teşekkür ederek, yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

“HUZUR ORTAMI YATIRIM GETİRİR”

Daha sonra kısa bir konuşma yapan Vali Deniz, Batman’ın her anlamda geleceği olan, gelişen ve büyüyen bir şehir olduğunu belirterek, “Batman’da yaptığınız her çalışmanın geri dönüşümünü alabiliyorsunuz. Bu çok anlamlı ve güzel bir şeydir. Ama her şeyden önemlisi bu huzur ortamına sahip çıkmaktır. Huzur olunca sanayici da gelir, üretim de olur ve istihdam da olur. Huzur bozulursa yapılan hiçbir şeyin anlamı kalmaz” diye konuştu. OSB’de yapılan çalışmaları değerlendiren Vali Deniz, 600 dönümlük alanın altyapı çalışmalarının tamamlandığını, 2 bin dönümlük alanın altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, OSB’de birçok fabrikanın yükseleceğini ifade etti.

Etiketler: BATMAN OSB HIFZULLAH ÖZOĞUL VALİ AHMET DENİZ OSB VEDA YEMEĞİ
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.