Güneştekin: Yatırımlar hız kazanacak
Yukarı

Güneştekin: Yatırımlar hız kazanacak

AK Parti İl Başkanı Murat Güneştekin, Müstakil İşadamları Derneği (MÜSİAD), Tüm Sanayici İşadamları Derneği (TÜMSİAD) ve Batman Emekliler Derneğini ziyaret etti.

Güneştekin: Yatırımlar hız kazanacak
Bu içerik 414 kez okundu.

 Beraberinde partili yöneticilerle 3 kurumu ziyaret ederek fikir alışverişinde bulunan AK Parti İl Başkanı Güneştekin, MÜSİAD ve TÜMSİAD şubelerinde yaptığı konuşmada “ülkemize yapılan ekonomik operasyon ve dolar kuru ile ilgili piyasalarda yaşanan sıkıntıları devletimiz başarıyla püskürtmüş ve her şey normale dönmüştür. Her geçen gün, piyasalarda daha çok rahatlama olacak, yatırımlar hız kazanacaktır.  Ak Parti’nin ekonomi politikaları; 'İstikrarlı ve güçlü ekonomi' 'stratejik sektörler ve yenilikçi üretim' ana başlıkları altında toplanmıştır. Batman ve Batmanlılar, yatırımlar, istihdam ve istikrardan hak ettikleri payı alacaklardır. Bütün çabamız Batman ve Batmanlılar içindir” dedi.

“EMEKLİLERİN TALEPLERİNİ İLGİLİ MERCİLER İLETECEĞİZ”

Türkiye Emekliler Derneği Batman Şubesini de ziyaret eden Güneştekin ve AK Partili yöneticileri emeklilerin bazı taleplerini ileten Dernek Başkanı Hüseyin Ekmen, “Hükümetimizin emeklilerimizin yanında olduğunu bilmek bizim için son derece önemli. Yanımızda olduğunuz için teşekkür ediyoruz” dedi. Samimi bir havada geçen görüşmede Güneştekin, “Emeklilerin yaşam şartları, sorunları ve ihtiyaçları ile ilgili gerekli çalışmayı ilgili mercilere ileteceğiz“ şeklinde konuştu. (Mehmet İslamoğlu)

 

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.