VALİ ŞAHİN, HAFTASONUNU KIRSAL’DA GEÇİRDİ
Yukarı

VALİ ŞAHİN, HAFTASONUNU KIRSAL’DA GEÇİRDİ

VALİ ŞAHİN, HAFTASONUNU KIRSAL’DA GEÇİRDİ
Bu içerik 244 kez okundu.

Vali Hulusi Şahin Sason ilçesi Yücebağ Jandarma Karakolunu, Sason Pahantepe Üs Bölgesi ile Kozluk Yanıkkaya Jandarma Karakolunu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu. Ziyaretler sırasında Vali Şahin’e ; Sason Kaymakamı Abdullah Özadalı, Kozluk Kaymakamı Osman Bilici ve İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Bakçepınar eşlik etti. Yücebağ Jandarma Karakol Komutanlığını ziyaret eden Vali Hulusi Şahin, karakolda incelemelerde bulunarak, yetkililerden yürütülen güvenlik faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Daha sonra vatani görevini yapan askerlerle öğle yemeğinde bir araya gelen Şahi, askerlerle bir süre sohbet etti.

 YAPIMI TAMAMLANAN OKUL BİNASINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

 Karakol ziyaretinin ardından beldede yapımı tamamlanan 16 derslikli Çok Programlı Anadolu Lisesi binasında incelemelerde bulunuldu ve okul binasındaki eksikliklerin giderilmesi konusunda yetkililere talimat verdi. Akabinde Sason ilçesinde bulunan Pahantepe Üs Bölgesini ziyaret eden Valimiz, üs bölgesinde görev yapan asker ve güvenlik korucuları ile bir süre sohbet ederek, yürüttükleri güvenlik faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

 KOZLUK YANIKKAYA JANDARMA KARAKOLUNU ZİYARET ETTİ

 Sason ilçe ziyaretlerin ardından Kozluk ilçesi Yanıkkaya Jandarma Karakolunu ziyaret eden Vali Şahin, karakolda incelemelerde bulunarak, vatani görevini yapan askerlerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.