TP’de şampiyon belli oldu
Yukarı

TP’de şampiyon belli oldu

Türkiye Petrolleri’nin kuruluşunun 64. Yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde Batman Bölge Müdürlüğü tarafından düzenlenen Üniteler arası Voleybol turnuvası Pazartesi günü yapılan final maçı ile son buldu.

TP’de şampiyon belli oldu
Bu içerik 380 kez okundu.

Türkiye Petrolleri spor salonunda saat Saat 19:00’da oynanan final müsabakasında Mühendislik Müdürlüğü ile Emekliler karşı karşıya geldi. Final maçını TP Bölge Müdürü Mustafa Demir, Petrol-İş Batman Şube Başkanı Şehmus Kaygusuz, Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, TP Ünite Müdürleri ile çok sayıda taraftar takip etti. Tribünlerin hınca hınç dolduğu final maçında sporseverlere, tatlı, muz ve içecek ikramında bulunuldu. Mühendislik Müdürlüğü ile Emekliler arasında oynanan final maçını 3-1 kazanan Mühendislik müdürlüğü geçen sene Emekliler’e kaybettiği finalin rövanşını alarak Şampiyon oldu. Şampiyonluk kupasını Türkiye Petrolleri Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir’in ellerinden alan, Mühendislik Müdürlüğü’nün sevinci görülmeye değerdi. Ayrıca Ödül töreninde En Centilmen Takım Bilgi Teknolojileri seçilerken, En Centilmen Sporcu İş Güvenliğin’den Duygu Güngör oldu.

Demir; “Halil Türe futbol turnuvasını düzenleyeceğiz”

TPAO Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir 64.kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde yapılan üniteler arası voleybol turnuvasını kazanan Mühendislik müdürlüğünü kutladığını belirtti. Demir yaptığı açıklamada “Bu tür organizasyonlar ile zaman zaman çalışanlarımızın motivasyonunu yükseltmeye çalışmaktayız. Turnuva da olduğu gibi bir araya geldiğimiz ve kenetlendiğimiz anda güzel işler yapıyoruz. Bu tür organizasyonlarımız devam edecek, yazın hemen başında eski çalışanımız ve sporcumuz büyük değerimiz rahmetli Halil Türe adına futbol turnuvasını yapacağız. Turnuvaya katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.