“YATARAK ZAYIFLAYIN, YAZA FORMDA GİRİN”
Yukarı

“YATARAK ZAYIFLAYIN, YAZA FORMDA GİRİN”

Diyetisyen uzmanı Karaman; “yatarak zayıflayın, yaza formda girin”

“YATARAK ZAYIFLAYIN, YAZA FORMDA GİRİN”
Bu içerik 317 kez okundu.

İlimizde 4 ay önce hizmete  giren beslenme danışmanlık ve terapi merkezinde fazla kilolardan kurtulmak için  Andulasyon Terapi cihazıyla yatarak zayıflamak mümkün.

Pınarbaşı Mahallesi 2.213 Sokak Kaya Plaza Kat: 4 No: 18 ‘de hizmete giren Beslenme Danışmanlık Ve Terapi Merkezi Batman’a yeni getirdiği Andulasyon Terapi cihazıyla insanların yatarak zayıflama imkanı sunuluyor.

Diyetisyen Beslenme Danışmanlık Ve Terapi Merkezi uzmanı Hüseyin Karaman, beslenme danışmanlık ve terapi merkezinde ilk kez ‘Andulasyon Terapi’ cihazıyla yatarak zayıflamanın formülünü hizmete sunduklarını söyledi. Uzman Diyetisyen Karaman “Yarım saat andulasyon terapi ile2,5 saat yürüyüş+spor Posilatif frekansları (titreşimler) ve hedeflenmiş derin ısı oluşturan kızıl ötesi ışınlar ile birleştiren andulasyon terapi cihazımız diyetle birlikte uygulandığı takdirde başta bölgesel incelme olmak üzere boyun , sırt ve bel ağrılarına, metabolik bozukluklara, lenfatik drenaj sistemindeki bozukluklar(ödem), uyku bozuklukları gibi bir çok problem üzerinde etkili bütünsel bir terapi uygulamaktadır. Düzenli kullanımda doğal ağrı kesici dediğimiz endorfin salınımında artış görülmektedir ve terapinin hiçbir yan etkisi yoktur” dedi.

BAYAN UZMAN DİYETİSYENLE BİRLİKTE ÇALIŞIYORLAR

Beslenme merkezinde bayan Diyetisyen  Dilan Tunç ile birlikte beslenme danışmalığı yapıldığını sözlerine ekleyen Karaman,  başta sağlıklı beslenme, kilo alma, kilo verme, sporcu beslenmesi, gebe ve emzikli beslenmesi, çocuklarda beslenme, yaşlılarda beslenme, işçi beslenmesi ve kurum beslenmesi olmak üzere bireye özgü beslenme programlarının oluşturulduğunu söyledi. Karaman “bununla beraber günümüzde görülme sıklığı oldukça artmış olan diyabet, böbrek hastalıkları, karaciğer hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, kemik eklem hastalıkları, kardiyovasküler hastalıklar ve kanser gibi birçok sağlık probleminde hastalığa özgü beslenme danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Beslenme danışmanlık ve terapi merkezimizde Profesyonel vücut analiz cihazı (İnBody 120) ile diyetisyen gözetiminde vücut analizi ve ön görüşmeler(besin tüketim kayıt formu, anamnez formu doldurulur, kan tahlilleri istenir) yapıldıktan sonra sağlıklı beslenme süreci yapılmakta” şeklinde bilgi verdi. 

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.