Yol tamam Kavşak yok!
Yukarı

Yol tamam Kavşak yok!

Stadyum Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Yol Ekipleri, yeni stadyum ulaşımı için yol çalışmalarına başlarken sporseverler de kavşak yapılması için yeniden çağrıda bulundular.

Yol tamam Kavşak yok!
Bu içerik 885 kez okundu.

Belediye Fen Yol ekipleri büyüyen Batman’ın, artan ulaşım ihtiyacını karşılamak ve Batman’ın kent içi ve çevre yerleşim yerleriyle ulaşımını sorunsuz hale getirmek için yol iyileştirme çalışmalarına devam ediyor. Son olarak yakında zamanda faaliyete giren yeni stada ulaşımı sağlamak ve alternatif yollar açmak için çalışmalara başlayan Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışma yürüttükleri yeni yolda zemin dolgu ve düzeltme çalışmalarının ardından asfalt serimine geçecek.  

“KAVŞAK HALA AÇILMADI”

Batman Belediyesinin yapacağı alternatif yollar futbolseverleri sevindirirken, stadyum önünde halen yapılmayan kavşağa ise tepkiler giderek artıyor. Futbolseverler; “Maç günlerinde burada yaşanan araç yoğunluğu her seferinde adeta çileye dönüşüyor. Stadyum önünde kavşak olmaması sebebiyle, yaklaşık 3-4 kilometre gidip Kuyubaşı TOKİ kavşağından dönmek zorunda kalıyoruz. Daha önce sayın valimiz buradaki sorunun giderileceğini belirtmişti. Bizde bu konudaki talebimizi bir kez daha iletiyoruz ve kavşağın bir an önce yapılması için Karayolları Şube Müdürlüğünü göreve davet ediyoruz.” dediler.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.