Hayaller BESYO!
Yukarı

Hayaller BESYO!

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Halk Eğitim Merkezi adı altında açılan spor kursları sayesinde binlerce lise mezunu öğrenci üniversiteli oluyor.

Hayaller BESYO!
Bu içerik 276 kez okundu.

Özellikle BESYO ve Antrenörlük bölümlerinden mezun olan öğretmenlerin verdiği doğru ve faydalı hazırlık kurslarıyla, gençler hayallerine bir adım daha yaklaşıyor.

EĞİTİMLİ NESİLLER YETİŞİYOR”

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Halk eğitim Merkezi Müdürü Osman Atmalar; “Spor kurslarımız sayesinde her yıl Türkiye’nin dört bir yanında bulunan üniversitelerin Eğitim, antrenörlük, spor yöneticiliği ve buna benzer birçok branşta imkânı olmayan gençlerimizi ücretsiz kurslarımızdan faydalanmalarını sağlayarak kazandırıyoruz. Bu da gençlerimizi sporla eğitime kazanmakla ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor. Özellikle Milli Eğitim İl Müdürlüğümüz ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzle koordineli çalışıyoruz. Ortak gaye ve amacımız gençlerimizi eğitimli, bilgili ve donanımlı bireyler haline getirip, vatanına milletine faydalı kişilik kazanmalarını sağlamaktır.  Bunun dışında Batman ve ilçelerimizde atanmayı bekleyen yüzlerce üniversite mezunu ve antrenörümüzü de istihdam etmiş oluyoruz.” dedi. (Bülten Haberi)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.