Petrol çıkış arıyor
Yukarı

Petrol çıkış arıyor

Oynadığı son iki karşılaşmadan mağlubiyetle ayrılan Batman Petrolspor, yarın sahasında ağırlayacağı İstanbul ekibi Şile Yıldızspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılıp, moral bulmak istiyor.

Petrol çıkış arıyor
Bu içerik 238 kez okundu.

“YENİDEN DİRİLECEĞİZ”

Ligin ikinci devresine çok iyi başlayan, ancak önceki haftayla birlikte performansı dibe vuran Petrolspor, oynadığı Velimeşe ve Erbaaspor maçlarında 6 gol yiyerek büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Aldığı kötü sonuçlar nedeniyle bir anda play – off potasının 5 puan gerisine düşen temsilcimiz, yarın saat 13.00’da ise Batman’da Şile Yıldızspor’u konuk edecek. Şile maçıyla birlikte moral bulup çıkışa geçmek istediklerini belirten Petrolspor Kulüp Başkanı Ekrem Konaç; “İkinci devrenin ilk üç maçında 7 puan toplayarak iyi bir çıkış yakalamıştık, ancak son iki karşılaşmada her şey tersine döndü. Biz play–off’u hedefliyoruz, inşallah Şile Yıldızspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılıp yeniden dirileceğiz.” dedi.

6 PUANLIK MAÇ

Petrolspor – Şile Yıldızspor karşılaşması öncesinde istatistikler ise her iki takımın a formsuz olduğunu gösterirken, galibiyete uzanacak olan ekip de aynı zamanda play – off için büyük adım atmış olacak. Şuanda puan cetvelinde her iki takımda 28’er puana sahip, kazanan ekip hem rakibinin üstüne çıkacak, hem üç puanlık fark yaratacak, hem de play-off umudunu bir sonraki haftaya güçlü bir şekilde taşıyacak. Öte yandan, iki takım arasında İstanbul’da oynanan ilk karşılaşma ise 3-1 Petrolspor’un galibiyetiyle sonuçlanmıştı. (Murat Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.