Harika organizasyon!
Yukarı

Harika organizasyon!

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Masa Tenisi Federasyonunun ortaklaşa organize ettiği, Süper Lig müsabakaları Kadınlar ve erkekler 4. etap karşılaşmaları Batman’da oynanacak.

Harika organizasyon!
Bu içerik 407 kez okundu.

31 TAKIM BATMAN’A KATILACAK

Masa Tenisi Süper liginde mücadele eden kadın ve erkek takımlarını ağırlayacaklarını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Halil Eren, önemli organizasyon için tüm alt yapı çalışmalarını tamamladıklarını belirtti. İl Müdürü Eren; “02-03 Mart 2019 tarihleri arasında Masa Tenisi Federasyonunun 2018-2019 Faaliyet Programında yer alan Süper Lig 4. etap müsabakalarına ev sahipliği yapacağız. 19 Mayıs Spor Salonunda 2 gün sürecek müsabakalara 15 Erkek ve 16 kadın masa tenisi takımı katılım sağlayacak.”

TÜRKİYE’NİN DEVLERİ GELİYOR

“Aralarında Beşiktaş, Fenerbahçe, Trabzonspor, Bursaspor, İstanbul ve daha birçok büyük kulübün takımları da yer alıyor. 2 gün sürecek Masa Tenisi festivaline tüm Batman halkını davet ediyoruz. İlimizin tanıtımı için büyük bir şanstır. Organizasyonun yapılmasında Sayın valimiz Hulusi Şahin’in, Batman Belediye Başkanımız Ertuğ Şevket Aksoy, İl Özel İdaremiz ve kamu kurum ve kuruluşlar büyük bir destek veriyor.“ diyen Eren ayrıca, toplamda 31 Süper takımından yaklaşık 200 sporcu, antrenör, idareci ve hakem ağırlayacaklarını da sözlerine ekledi.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.