MESİRE ALANI ELDEN GEÇİRİLMELİ
Yukarı

MESİRE ALANI ELDEN GEÇİRİLMELİ

MESİRE ALANI ELDEN GEÇİRİLMELİ
Bu içerik 698 kez okundu.

Bilindiği üzeri geçtiğimiz yıl İl Özel İdare Beşiri Kıra dağında mükemmel düzeyde bir mesire alanını vatandaşların hizmetine sunmuştu. Hakikaten de mesire alanında her şey düşünülmüş; harika manzarası, çardaklar, ağaçlandırma çalışması, yollar, içme suyu çeşmeleri ve mangallar…

Emeği geçenleri bir kez daha tebrik ediyoruz. Ancak üzerinden bir yıl geçti, kışı da bitirdik piknik mevsimi başladı. Geçtiğimiz günlerde mesire alanında piknik yapan vatandaşlar,  bizden özel idareye çağrı yapmamızı istediler. Mesire alanındaki yollarda, mangallarda, örülen çitlerde ve bunun gibi farklı yerlerin bakım onarıma ihtiyacı olduğunu belirttiler.

Bizde yerinde gördük ki bazı sorunlar var, buradan da yetkililere seslenerek göreve davet ediyoruz. Bu kadar harika bir hizmeti sürekli olarak gözetim altında tutup, bakım yapmazsak birkaç yıl sonra çok kötü bir hal alabilir. Bu yüzden elden geçirilmesi ve bunun her yıl düzenli olarak yapmasını vatandaşlar adına talep ediyoruz.

Tabi burada biz vatandaşların mesire alanını kullanırken sahiplenmesi de çok önemli. Yoksa çünkü özellikle tahta çitler ve mangallara birileri tarafından zarar verilmiş. Bizde vatandaşlık görevimizi yerine getirip, ortak kullanım alanlarımıza hep birlikte sahip çıkalım.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.