Meşhur şarkının klibi çekildi
Yukarı

Meşhur şarkının klibi çekildi

Batman’ın tanınan ses sanatçılarından Musa Gezer, son zamanlarda düğünlerin vazgeçilmezi olan ‘Buk Ani lez u bez’ isimli şarkının klibini doğup büyüdüğü 19 Mayıs Mahallesinde çekti.

Meşhur şarkının klibi çekildi
Bu içerik 1927 kez okundu.

“HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM”

Sosyal medyada 100 bine yakın takipçisi bulunan sanatçı Musa Gezer, son klibiyle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.  Klibini doğup büyüdüğü 19 Mayıs Mahallesi başta olmak üzere İluh, Yeşiltepe, Kısmet, Huzur, ve Çay mahallelerinde çeken Gezer büyük ilgi gördü.
“En büyük hayalim doğup büyüdüğüm sokaklarda klip çekmekti. Bu hayalimi gerçekleştirdiğim için çok mutluyum” diyen Sanatçı Musa Gezer; “Klibimi profesyonel ve doğal ortamda çektim.  ‘Buk Ani lez u bez’  klibimde günümüzdeki gelin ve kaynana arasında geçen olayları anlatıp, şarkıyla canlandırdım.  Şuan 100 bin kitleye sahip olmamı sağlayan en büyük etkenlerden Batman’ı ve doğup büyüdüğüm sokaklarımızı unutmadım.  İnsanlar doğduğu ve yaşadığı bölgeyi hiçbir zaman unutmamalı. 19 Mayıs ve Batman için büyük projelerim olacak. Özellikle klibimde bizleri yalnız bırakmayan mahalle sakinlerine ve geleceğimizin teminatı çocuklara çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu. 

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.