Kazan kaynıyor!
Yukarı

Kazan kaynıyor!

3. ligde mücadele Batman Petrolspor ve Bölgesel amatör ligdeki temsilcimiz 1955 Batman Belediyespor takımlarında yeni sezon öncesi büyük sessizlik devam ederken, masa başında ise adeta kazan kaynıyor.

Kazan kaynıyor!
Bu içerik 1988 kez okundu.

Her iki takım yöneticilerinin de belediye yönetimiyle görüşme halinde olması Batman spor camiasında kafa karışıklığına neden olurken, günlerdir devam eden görüşmelerin hep olumsuz yönde ilerlemesi de herkesi şaşkına çeviriyor.

PETROLSPOR, BELEDİYE BÜNYESİNE ALINACAK MI?

Ciddi maddi sıkıntılar yaşayan Batman Petrolspor’da başkan Ekrem Konaç yeni sezon için halen bir çözüm bulabilmiş değil, ancak geçtiğimiz günlerde Batman Belediyesi yetkilileriyle Petrolspor Kulüp Başkanı Ekrem Konaç’ın kulübün belediyeye verilmesiyle ilgili masaya oturduğu öğrenildi. Günlerdir kapalı kapılar ardından devam eden görüşmelerin henüz hiçbir sonuca bağlanmadığı ve iki hafta önce çok yoğun bir şekilde yapılan görüşmelerin seyreldiği belirtildi. Önemli konu spor camiasında hararetli bir şekilde konuşulmaya devam ederken, halen taraftarlardan herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak futbol severler Batman futboluna yöne verecek olan görüşmelerin içeriği hakkında kamuoyunun aydınlatılmasını istiyor.

BELEDİYESPOR GİTTİ, GELECEK Mİ?

Belediye yönetiminin Petrolspor kulübüyle dirsek teması devam ederken, bir diğer tarafta da ortada kalan 1955 Batman Belediyespor sorunu var. Belediye yönetiminin bu konuda da kayyım döneminde görev yapan ve halen dernek statüsünde olan kulübü himayelerinde bulunduran yetkililere, kulübü belediye bünyesine almayacakları yönünde olumsuz cevap verdi. Önceki gün yaşanan bu gelişmenin ardından altyapıda bulunan yüzlerce sporcu, bölgesel amatör ligdeki erkek takımı ve şampiyon olan kadın futbol takımlarının ortada kalması gündeme geldi. Ancak edindiğimiz son bilgilere göre, verilen bu olumsuz cevap ile birlikte yaşanan kaosun ardından belediye yetkililerinin,  bu konuda da nihai kararı Cuma günü yapılacak görüşmelerin ardından vereceği öğrenildi. (Murat Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2019 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.