Kendi göbeğini kendi kesti!
Yukarı

Kendi göbeğini kendi kesti!

Kendi göbeğini kendi kesti!
Bu içerik 4448 kez okundu.

Son dönemlerde kulübün Batman Belediyesi’ne devredilmesi için belediye yetkilileriyle sürekli temas halinde olan Petrolspor kulüp başkanı Ekrem Konaç, olumlu bir gelişme yaşanmamasının ardından yeni sezon için yönetim ve teknik heyet kadrosunu açıkladı.

TEKNİK DİREKTÖRLÜĞE ORHAN KAPUCU GETİRİLDİ

Maddi anlamda zor günler geçiren ve Batman Belediyesine devredilmesi gündemde olan Batman Petrolspor’da sıcak gelişmeler yaşandı. Önceki gün kulübün resmi hesabından yapılan açıklamada, teknik direktör koltuğuna son bir yılda kulübe iki kez talip olan Batmanlı teknik direktör Orhan Kapucu’nun getirildiği duyuruldu. Kapucu, eski başkan Aydın Gülmez döneminde de kısa bir süre takımın başında görev yapmıştı.

ERKEN, GÖNÜLAÇAR VE KAYGU GÖREVE

Antalya’da ikamet eden Batmanlı teknik direktör Orhan Kapucu’nun görev getirilmesinin yanı sıra yapılan açıklamada yeni sezonda Sportif Direktörlüğe yine Aydın Gülmez döneminde görev yapan İlhan Erken, Genel Kordinatörlüğe Mehmet Gönülaçar getirilirken, Batman’ın eski futbolcularından Reşit Kaygu’ya da genel kaptanlık için teklif götürüldüğü ifade edildi. FUTBOLSEVERLER İKİYE BÖLÜNDÜ

Yaşanan bu gelişmelerin ardından kısa bir süre içerisinde transfer çalışmalarına başlayacaklarına duyuran Petrolspor kulübünün almış olduğu kararlar, futbol severleri de ikiye böldü. Bazı taraftarlar teknik direktör ve isimleri açıklanan yöneticileri olumlu karşılarken, bazıları da geçmişte başarısızlık yaşayan isimlerin yeniden göreve getirilmesine tepki gösterdi.

“60. YILA ÖZEL YÖNETİM KURACAĞIZ”

Teknik direktör ve sportif yetkililerinin belirlenmesinin akabinde bir açıklama yapan kulüp başkanı Ekrem Konaç, bu sezon koca çınar Petrolspor'un kuruluşunun 60. yılı dolayısıyla şehrin tüm dinamiklerinin içinde yer alacağı bir yönetim kurulu oluşturacaklarını açıkladı. Konaç açıklaması şöyle; “Ticaret odası, Baro, Ticaret borsası, Belediye, Özel idare, Petrol İş Sendikası, ASKF (Amatör spor kulüpleri federasyonu) Tabipler odası ve TPAO gibi önemli kurumlarla görüşüp, yönetim kurulumuza yönetici veya temsilci ricasında bulunacağız. 60. kuruluş yılı heyecanıyla, yönetime saygın iş insanlarımızı da davet edeceğiz. Bu kapsamda ilk olarak yönetimimize Batman sevdalısı eski devlet hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Yıldız dahil edilmiştir.” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.