Karabulut: Belediyemize haksızlık yapıldı
Yukarı

Karabulut: Belediyemize haksızlık yapıldı

Karabulut: Belediyemize haksızlık yapıldı
Bu içerik 4252 kez okundu.

Beşiri Belediye Başkanı Sait Karabulut, ilçe kırsalındaki çöp alanıyla basında yer alan haberlerin ardından açıklama yaparak, iddiaların Beşiri Belediyesine haksızlık olduğunu ifade etti.
“BAHSEDİLEN BÖLGE UZUN YILLARDIR ÇÖP ALANI OLARAK KULLANILIYOR”

Bazı haber ajansları ve gazetelerde çıkan haberlerde Beşiri Belediyesinin çöpleri gelişi güzel doğaya döktüğü iddia edilmişti. Haberin ardından konu hakkında açıklama yapan Başkan Sait Karabulut; "Çöpler doğaya dökülüyor diye iddia edilen alan, uzun yıllardır Beşiri'nin, çevre beldelerin ve hatta zaman zaman kamu kuruluşların bile atık alanı olarak kullandığı bir bölgedir. Bu durumun biz göreve geldikten sonra yapılmaya başlanmış gibi iddia edilmesi, tamamen art niyetli ve belediyemize yapılan bir haksızlıktır. Kaldı ki, biz göreve geldikten sonra ilçemizin her bölgesinde temizlik çalışmalarını büyük bir titizlikle yapmaktayız. Amacımız temizlik, yol, peyzaj ve bakım – onarım işleri başta olmak üzere, yüzyıla aşkın geçmişi bulunan güzide ilçemizi her zaman bir adım daha ileriye taşımaktır."

“HALKIMIZ ÇALIŞMALARIMIZDAN MEMNUN”

Servis edilen haberin belediyeyi karalamaya yönelik olduğunu belirten Karabulut; “Bizim memleket bilincimiz ve ilçemize olan hizmet aşkımız herkes tarafından bilinmektedir.  Biz çalışmalarımızı aralıksız sürdürürken, vatandaşlarımız da sağ olsunlar her defasında memnuniyetlerini dile getirmektir. Ne yazık işlerin böylesine iyi gittiği dönemlerde her zaman art niyetli kişiler ortaya çıkarak, karalama kampanyası yapmaya çalışmışlardır.  Yine bu art niyetli kişilerce gazetelere servis edilen bu haberde de, karalama çabalarını bir kez daha görmüş olduk. Ancak ben, yönetimim ve belediyemizdeki tüm personellerimiz, her zaman her şeyin en iyisini hak eden Beşiri’miz için canla başla çalışmaya devam edeceğiz.” 

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.