Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi yayınladı
Yukarı

Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi yayınladı

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararnamesi ile bu sabah 403 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi.

Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi yayınladı
Bu içerik 7460 kez okundu.

AKSOY MARMARİS KAYMAKAMI OLDU

Vali Yardımcıları, Kaymakamlar ve kayyumluk görevi icra edenlerden tayine tabi olanlar daha üst görevlerde değerlendirildi. Yaklaşık 6 yıldır Batman'da Vali Yardımcısı olarak görev yapan ve 2,5 yıl süreyle Batman Belediyesine Kayyum olarak atanan Ertuğ Şevket Aksoy da Muğla - Marmaris Kaymakamlığına atandı.

BATMAN’DAN GİDENLER, GELENLER

Öte yandan Batman’ın ilçelerinde sadece Beşiri’de değişiklik oldu. Beşiri Kaymakamı Mustafa Maslak Erzurum-Aziziye Kaymakamlığına atandı. Maslak'tan boşalan Batman - Beşiri Kaymakamlığına Karabük Eflani Kaymakamı Sinan Aşçı atandı. Batman Vali Yardımcılığı görevinde ise şu değişiklikler gerçekleşti; geçen yıl Siverek Kaymakamlığından Batman Vali Yardımcılığına atanan Metin Demirel Ankara Çamlıdere Kaymakamlığına atanırken, Batman Vali Yardımcılığına ise Kastamonu Ağlı Kaymakamı Tuğba Polat atandı.

TANRISEVEN VALİ YARDIMCISI OLDU

Aslen Batman'ın Beşiri ilçesinden olan ve İller İdaresi Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Şefik Aygöl ise kararnameyle İller İdaresi Genel Müdür Yardımcılığına atandı. İzmir-Tire Kaymakamı olan Batmanlı Hasan Tanrıseven ise Giresun Vali Yardımcılığına atandı.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.