Yenikapı’da getirecem.com farkı!

GÜNDEM - 2019-12-09 14:13:27

Yenikapı’da getirecem.com farkı!

Batmanlı eğitimci ve bilişimci Hasan Çankaya’nın geçtiğimiz yıl kızı Vuslat Çankaya adına kurduğu ve sadece internet üzerinden satış yapan “getirecem.com” İstanbul’da yapılan “Batman Tanıtım Günleri”nde de büyük ilgi gördü.

“Batman Tanıtım Günleri”nde stant açan ve özel bir araçla taşınan tandırda Batman’a has ekmeği İstanbul’daki ziyaretçilerin beğenisine sunan getirecem.com işletmecilerinden Vuslat Çankaya; “Biz getirecem.com ailesi olarak doğal ürünlerimizi sadece internet üzerinde müşterilerimize ulaştıran bir firmayız. Batman merkezli bir firma olarak, geride bıraktığımız bir yılda 4 bin kapıya ürünlerimizi ulaştırdık. İstanbul’da da uyguladığımız ve mobil tandır adını verdiğimiz uygulamamız büyük beğeni kazandı. Standımız da gördüğümüz yoğun ilgi için herkese teşekkür ederiz. Standımızda yaşanan yoğun ilgiden dolayı kioks ile müşterilerimize canlı alışveriş yapma imkanı sunarak örnek bir çalışma yaptığımız için de ayrıca mutluyuz.”

“HEDEFLERİMİZ VAR AMA ÖNCELİĞİMİZ BATMAN”

İnternet üzerinde kurdukları sistemin vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördüğünü belirten Çankaya; “Geçtiğimiz yıl 100 binin üzerinde sıcak ekmeği kent merkezinde müşterilerimizin kapısına kadar ulaştırdık. Yine tandır ekmeğini vakumlayarak yurtiçi ve yurtdışına gönderiyoruz.  Özel tandır ekmeğimizin yanı sıra, Ankeyf cevizli sucuğu, Gercüş hisar pekmezi, Siirt fıstığı, Sason balı, Midyat pestili ve benzer doğal ürünlerin satışını yapıyoruz. Çevre iller ve ülke genelinden de büyük talep görüyoruz. Hedeflerimiz arasında bölge, Türkiye ve dünyaya açılmak var, ama tabi ki önceliğimiz Batman.” dedi. (Murat Ezgin)

Sende Yorumla...

Asmin Çere

Gerçekten çok başarılı bir firma sürekli sipariş veriyoruz memnunuz 1 yıl önce
Sermiyan Midyat anılarını tazeledi

Sermiyan Midyat anılarını tazeledi

07-03-2021 16:40 - YAŞAM

‘Mavi’yi koruduk

‘Mavi’yi koruduk

07-03-2021 16:39 - SAĞLIK

Duyarlı polisin davranışı takdir topladı

Duyarlı polisin davranışı takdir topladı

07-03-2021 16:38 - YAŞAM

Normalleşme canlılık getirdi

Normalleşme canlılık getirdi

07-03-2021 16:32 - YAŞAM

Etkinlikler yasak!

Etkinlikler yasak!

05-03-2021 16:28 - GÜNDEM