CİNNET
Yukarı
Advert

CİNNET

CİNNET
Bu içerik 3408 kez okundu.

Önceki akşam cinnet geçiren yeni evli genç, önce hamile eşini sonra kendini öldürdü.

Korkunç olay Kozluk ilçesine bağlı Bölükkonak (Hergemoné) köyünde meydana geldi.  Köyde ikamet eden Serdar Yılmaz  bilinmeyen bir nedenle  geçen sene evlendiği ve 4 aylık hamile olduğu öğrenilen eşi Melek Yılmaz’ı av tüfeğiyle vurdu, daha sonra tüfeği kendine doğrultarak tetiğe basıp kendi hayatına son verdi. Silah sesini duyan yakınları odaya girdiklerinde korkunç manzarayla karşılaştılar.

ACILI BABA: ALLAH KİMSEYE BÖYLE ACI YAŞATMASIN

Köyde bilinmeyen bir nedenle önce eşini sonra kendi hayatına son veren  Serdar Yılmazın Babası  Bahri Yılmaz olayı anlattı. Oldukça üzgün olan acılı baba Yılmaz ”oğlum Serdar ve gelinim Melek geçen yıl evlendi ve mutluydular. Gelinim 4 aylık hamileydi ve bebek bekliyordu. Oğlumun neden böyle bir şey yaptığını bilmiyorum, Allah kimseye böyle bir acı yaşatmazsın” dedi. Üzücü olayın ardından olay yerine gelen Jandarma ekipleri yaptıkları incelemelerin ardından Melek ve Serdar Yılmaz’ın cenazeleri otopsi yapılmak üzere Batman bölge devlet hastanesine kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

MEZARLARI YAN YANA

Köyde yaşanan bu üzücü olayın akabinde Batman Bölge Devlet Hastanesi'nde otopsileri yapılan çiftin cenazeleri, gece yakınlarına teslim edildi. Serdar- Melek- Yılmaz çifti, Bölükkonak köyünde, yan yana kazılan mezarlarda toprağa verildi.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.