CİNAYETİ KAN DAVASI İÇİN İŞLEMİŞLER!
Yukarı
Advert

CİNAYETİ KAN DAVASI İÇİN İŞLEMİŞLER!

CİNAYETİ KAN DAVASI İÇİN İŞLEMİŞLER!
Bu içerik 9281 kez okundu.
Hasmının oğlunu herkesin gözü önünde defalarca bıçaklayarak öldürdü
Batman şehirlerarası otogarında bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden 21 yaşındaki Suat Yüksekbağ cinayetinin ayrıntıları ortaya çıktı.
15 gün önce askerden gelen Suat Yüksekbağ, babasının yanına mevsimlik işçi olarak çalışmaya gittiği sırada Batman Şehirlerarası Otogarında R. K ve A. K., kardeşler tarafından herkesin gözü önünde vahşice öldürüldü. Çok sayıda bıçak darbesiyle yaşamını yitiren talihsiz gencin cinayeti kan davası nedeniyle işlendiği ortaya çıktı.  
Geçtiğimiz yıl Siirt’in Baykan ilçesine bağlı Ziyaret Beldesinde yaşanılan bir cinayetin zanlısı olarak Suat Yüksekbağ’ın abisinin bu nedenle cezaevinde yattığı ortaya çıktı. R. K ve A. K. kardeşler ise geçtiğimiz yıl öldürülen abilerinin öcünü almak için Batman otogarında pusuda bekledi. Otogarda Suat Yüksekbağ’ı gören R. K ve A. K. Kardeşler korkunç cinayeti işlemek için harekete geçti. Yaşanılan kovalamaca sonucu otogar içinde talihsiz genci yakalayan R. K ve A. K. kardeşlerden biri Suat Yüksekbağ’ı defalarca karnından bıçakladı. Ağır yaralanan talihsiz genç,  yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Batman Bölge Hastanesi’nde yapılan otopsinin ardından yakınları tarafından cenazesi alınan Suat Yüksekbağ, memleketi Siirt’in Baykan İlçesine bağlı Atabağı Beldesi’nde gözyaşları arasında toprağa verildi. Korkunç cinayetle ilgili ise 4 kişi gözaltına alındı.
Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.