Gerilim filmi gibi!
Yukarı
Advert

Gerilim filmi gibi!

Gerilim filmi gibi!
Bu içerik 1590 kez okundu.

DÜŞMELERİ AN MESELESİ

Batman Petrolspor’un 2-1 galip ayrıldığı Kelkit Belediyespor maçında objektiflerimize takılan bir kare yürekleri ağza getirdi.

KİMSE FARKINA VARMADI

Pazar günü oynanan karşılaşmadan futbolseverler Petrolspor’un galibiyetiyle mutlu bir şekilde ayrılırken, küçük bir taraftarın dakikalarca gösteri havasında sergilediği tehlikeli oyun, korku dolu anlar yaşattı. Karşılaşmanın ikinci devresi oynanırken güneşin dik vurması sebebiyle taraftarlar, gölgelik için tribünün üst kısımlarını kullanmaya başladı. Herkes maç heyecanıyla bir oturup bir kalkarken, tribünün en tepesinde oturan küçük bir taraftar yerinden kalkarak, demir çubuklara asılıp sallanmaya başladı. Ayaklarını tribünün beton bariyerlerine sürtüp salınacakta oynar gibi sallanan küçük taraftarın bir tarafında tribün, bir diğer tarafında ise zemini beton olan 10 metrelik boşluk bulunuyordu. Yürekleri ağza getiren anlarda maç heyecanını yaşayan çevredeki taraftarlar durumu fark etmezken, yanındaki arkadaşları da dehşet görüntüleri gülerek izliyorlar.

FACİA YAŞANMADAN TEL ÖRGÜ TAKILMALI

Kimsenin fark etmediği bu görüntüler objektiflerimize an be an takılırken, küçük taraftar tehlikeli oyunu birkaç dakika kadar sürdürdü. Yaşanan bu durumun ardından tribünün üst bölümlerindeki tehlike, bir kez daha gözler önünde serildi. Yıllardır Batman’da sahaya kimsenin girmemesine karşın, yine de taraftarların sahaya girmemesi için tribün önlerinde 3 metrelik devasa tel örgüler yaptıran yetkililerin, bu görüntünün ardından üst kısımlarda bir facia yaşanmadan hemen tel örgü yaptırması bekleniyor. 

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.