ZOVESER YOLU İNCELENDİ
Yukarı
Advert

ZOVESER YOLU İNCELENDİ

ZOVESER YOLU İNCELENDİ
Bu içerik 401 kez okundu.

Sason ilçesinin önemli yaylalarından olan Zoveser Yaylası için yol porjesi gündemde. Bal üretiminin ve arıcılığın merkezi olan Zoveser Yaylası için yol projesi hazırladıklarını belirten İlçe Kaymakamı Abdullah Özadalı, muhtarlarla yolu inceledi. Kaymakam Abdullah Özadalı, köy sorunlarını ve vatandaşların taleplerini dinlemek üzere gerçekleştirdiği köy ziyaretleri kapsamında, Kaleyolu köyü Sarıgan mezrasına  ziyarette bulundu. Kaymakam Özadalı, ziyaret esnasında Zoveser yaylasına çıkacak olan yol hakkında köy muhtarı ve vatandaşlarla bilgi alış verişinde bulunup, yerinde incelemeler yaptı.

DERİNCE KÖYÜNDE BSK İNCELEMESİ YAPILDI

Özadalı, daha sonra köy ziyaretleri kapsamında Derince köyüne ziyaret gerçekleştirdi. Yapılan ziyarette Sason’ dan Derince köyüne  yapılacak olan BSK asfalt yolu ile ilgili  yerinde incelemeler yapıldı. Yapılması planlanan bu yolla ilgili çalışmalar hakkında muhtar ve köy sakinleri ile görüş alışverişinde bulunuldu.

GÜVENLİK KONTROL NOKTALARINI GEZDİ

İlçe Kaymakamı Abdullah Özadalı, Derince Jandarma Karakolu’nu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Derince Karakol Komutanı Astsubay Bülent Özön ve karakolda görevli personeller tarafından karşılanan Özadalı, komutanlardan güvenlik ve asayiş ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. 

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.