Petrolspor’da BATSO dönemi
Yukarı
Advert

Petrolspor’da BATSO dönemi

Petrolspor’da BATSO dönemi
Bu içerik 1547 kez okundu.

Medicalpark Batman Petrolspor’un devir işlemlerin de yaşanan sıkıntılar nedeniyle Av. İrfan Yurttaş ve Teknik Direktör Tarık Yurttaş’ın basın mensuplarıyla bir araya geldiği anlarda, BATSO Başkanı Abdülkadir Demir’de Petrolspor tesislerinde futbolcularla bir araya gelerek kulübü, kurumların bünyesine aldıklarını açıkladı. Sıcak saatlerin yaşandığı günün öğle saatlerinde bu kez antrenmanı ziyaret eden Başkan Demir, futbolculara hafta sonu oynanacak maç öncesinde prim dağıtılacağını açıkladı.

“BAŞKANLIĞA TALİPLİ KİM VARSA KAPIMIZ AÇIK”

BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, Vali Hulusi Şahin’in öncülüğünde BATSO’nun girişimleri ile Batman Petrolspor için yeni bir oluşumun içine girildiğini belirtirken “Ekrem Konaç’ın istifasından sonra şirket ortakları ile yapılan görüşmeler neticesinde mutabakata varılmış, Batman’ın markası konumundaki Petrolspor için yeni bir yapılanmaya gidilmiştir.
Valiliğimizin öncülüğünde Kamu, STK ve iş dünyasından oluşacak geniş katılımlı güçlü bir yapı ve yönetim için çalışmalar başlatılmıştır. Bundan sonra kulüple ilgili tüm gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacağı gibi tüm işlevler şeffaflık çerçevesinde yapılacaktır. Başkanlığa ve yönetime kimler talipli ise kapımız herkese açıktır. Batman’ın menfaati için bizler elimizi taşın altına kolduk, aynı duyarlılığı İşadamlarımızdan, STK’larımızdan, Basınımızdan, en önemlisi futbolcularımızdan, teknik heyetimizden ve taraftarlarımızdan bekliyoruz” dedi.
YÖNETİM YAKIN ZAMANDA AÇIKLANACAK
BATSO Başkan Abdulkadir Demir, “Sayın Valimiz Hulusi Şahin öncülüğünde inşallah en kısa zamanda kamu kurum ve kuruluşların da içerisinde olacağı yeni bir oluşuma gideceğiz. Batman Petrolspor Batman’ın en önemli değerlerinden biridir bu vesileyle Batmanımızı en iyi şekilde temsili için hep beraber elimizden geleni yapıp Petrolspor’u hak ettiği yere taşıyacağız. Önümüzdeki günlerde yapacağımız toplantı sonrasında yeni başkan ve yönetimi belirleyip kamuoyuyla paylaşacağız. Batmanlı tüm sporsever müsterih olsun, Petrolspor Batman’ındır ve layık yere gelecektir” dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.