‘UYUŞTURUCUSUZ’ GÜN YOK
Yukarı
Advert

‘UYUŞTURUCUSUZ’ GÜN YOK

‘UYUŞTURUCUSUZ’ GÜN YOK
Bu içerik 360 kez okundu.

Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi tarafından İlimizde gerçekleştirilen ayrı ayrı uyuşturucu operasyonlarında yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi.

MONTUN İÇİNDEN ZEHİR ÇIKTI

Zehşr satıcısının Montunda saklı 2 kilo metamfetamin maddesi ele geçirildi. Batman’da bir şahsın yapılan üst aramasında mont içerisine gizlenmiş 2 kilo metamfetamin maddesi ele geçirildi. İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, bir şahsın yapılan üst aramasında mont içerisine saklanmış 2 kilo metamfetamin maddesi ele geçirildiği belirtildi. Açıklamada, “İlimizde bulunan bir park ve çevresinde, üzerinde yüklü miktarda uyuşturucu madde bulunduracağı bilgisi üzerine, bilinen parka düzenlenen operasyon neticesinde A.K isimli şahıs yakalanmış ve yapılan kontrollerde şahsın elinde bulunan mont içerisinde; 4 parça halinde, toplamda 2 kilogram metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir” denildi. Olayda yakalanarak gözaltına alınan şahsın mevcutlu olarak adli makamlara sevk edildiği ifade edildi.

27 Kilo Esrar Ele Geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, bir şahsa ait evde ve boş bir arazide yapılan aramada toplamda 27 buçuk kilogram esrar ele geçirildiği bildirildi. Açıklamada, "İlimizde bulunan bir mahallede ikamette M.S isimli şahsın esrar maddesi sakladığı bilgisi üzerine bahse konu adrese gerçekleştirilen operasyonda yapılan aramada; toplam 11 kilo 800 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir. Devam eden çalışmada şüpheli şahsa ait ikametinin bitişiğindeki boş alanda, yakınındaki moloz yığınlarının altlarında da yapılan aramada; 3 parça halinde toplam 15 kilo 700 gram olan esrar maddesi ele geçirilmiştir" denildi. Gözaltına alınan şüpheli M.S. isimli şahsın yapılacak işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edileceği kaydedildi. 

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.