YENİ SEÇMENLERLE TOPLANTI
Yukarı

YENİ SEÇMENLERLE TOPLANTI

YENİ SEÇMENLERLE TOPLANTI
Bu içerik 601 kez okundu.

Ak Parti  Gençlik Kolları Yeni Seçmen Birim Başkanlığı tarafından bir Cafe’de yeni oy kullanacak gençlerin katılımıyla kahvaltılı  program düzenlendi. Programa, ilk kez oy kullanacak seçmenlerin yanı sıra Ak Parti Batman Milletvkili Ziver Özdemir, İl Başkanı Av. Abdullah Akif Gür, İl Başkan Yardımcısı Burhanettin Ceylan, Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Tolga Genç ve Yeni Seçmen Birim Başkanı Veysel Kansıran katıldı. 

“EN BÜYÜK SERMAYE İTİBARDIR”

Gençlerle ile bir araya gelen AK Parti Milletvekili Ziver Özdemir, yaptığı açıklamada, “Kişinin en büyük sermayesi itibarıdır. Her şartta kendimizi korumalı, itibarımızı sarsacak sözlerden, eylemlerden uzak durmalıyız. Ne amaçla olursa olsun bize yalan konuşmak, ilkelerimizi ayaklar altına almak, kendi değerlerimizle çelişecek işler yapmak yakışmaz. Yapamayacağımız işlerin sözünü asla vermeyeceğiz. Verdiğimiz sözleri de bir bir tutacağız” dedi. Konuşmasında AK Parti öncesi insanların  siyasete olan bakış açılarını  değerlendiren Özdemir, “Geçmişte siyasetin altını boşaltmışlardı. Siyaseti değersizleştirince siyasetçinin de itibarını ayaklar altına aldılar. Ama AK Parti ile bu dönem geride kaldı. AK Parti siyasete ve siyasetçiye değer kattı.’’ diye konuştu.

“GENÇLER YÖNETİMDE AKTİF GÖREV ALMALI”

İl Başkanı Akif Gür ise gençlerin ülke yönetiminde aktif olarak görev alması gerektiğini belirtti. Gür, "Bizleri sizlerin siyasete katılımını daha da artırmak ve ülke yönetiminde söz sahibi olabilmeniz için her şeyden önce seçilme yaşını 25’ den 18’e indirdik. Her zaman gençlerin yanında olduklarını iddia edenler ise bizim bu teklifimize şiddetle karşı çıktılar. Nede? Çünkü onlar sadece sözleriyle gençlere destek veriyorlar. Eylemeleriyle değil sözleriyle destek veriyorlar. İcraata geldi mi tık yok. Kimsenin gençlerimizi kandırmasına müsaade etmedik ve etmeyeceğiz de. Siz gençler ülkemiz üzerinde hain emelleri olan iç ve dış güçlerin oyunlarını bozuyor ve binlerce yıldır islama bayraktarlık yapmış, koruyuculuğunu üstlenmiş bir milletin torunlarına yakışır şekilde bu kutlu davaya hizmet ediyorsunuz. 15 Temmuz gecesi hainler ülkemize saldırdığında gençlerimiz tankların, helikopterlerin ve mermilerin karşısına korkusuzca çıkarak vatanı savundu. O gün vatan savunmasında  sokaklarda gençlerimizi görmek, sizlere güvenmekte ne kadar haklı olduğumuzu bizlere bir kez daha gösterdi. İşte  ülkesine  sadık yüreği imanla dolu gençlerimiz olduğu sürece sırtımız yere gelmez, bileğimizi kimse bükemez" şeklinde konuştu. 

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.