AK Parti gençlik teşkilatı Gaziantep’teydi
Yukarı

AK Parti gençlik teşkilatı Gaziantep’teydi

AK Parti Batman Gençlik Kolları Teşkilatı Gaziantep’te yapılan AK Parti Gençlik Kolları Güneydoğu Anadolu Bölgesi İstişare ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.

AK Parti gençlik teşkilatı Gaziantep’teydi
Bu içerik 911 kez okundu.

Şehitkamil Kültür ve  Kongre Merkezinde 9 ilin gençlik kollarının katılımıyla yapılan  toplantıya AK Parti Batman Gençlik Kolları Başkanı Tolga Genç ve yürütme kurulu üyeleri katıldı. Burada bir konuşma yapan Gençlik Kolları Başkanı Genç, Batman’da yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. İlk günden bugüne sürekli olarak ciddi bir şekilde çalıştıklarına vurgu yapan Genç, bu çalışmadan hiçbir zaman vazgeçmediklerinin altını çizdi.

Genç “Bizler Batman gençlik kolları olarak kimi zaman iftara yetişemeyen vatandaşlara su olarak ulaştık, kimi zaman yalnız yaşayan yaşlılarımıza muhabbet olduk, kimi zaman esnaflarımızın kapısını bereket duasıyla çaldık, kimi zaman kapısını kimsenin çalmayacağını düşünen ailelerimizin sofrasına misafir olduk. Ama hiçbir zaman yorulan olmadık sıkılan olmadık. İlk günkü aşkla şevkle çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz. Genç kardeşlerimiz için faydalı olacağını düşündüğümüz  her ortam da ve her çalışmada en gür sesle ön saflarda olmaya devam edeceğiz. Bizler her daim vatan için millet için Recep Tayyip Erdoğan’ın peşinden giden gençler olduk ve bundan sonrada Allah kısmet ettikçe bu yolda samimi bir şekilde yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu. (Mehmet İslamoğlu)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.