Aferin kızlar!
Yukarı

Aferin kızlar!

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün Okul Sporları faaliyet programı içerisinde yer alan Genç kızlar Masa Tenisi grup Şampiyonasında, İluh Anadolu Lisesi 14 ili geride bırakarak şampiyon olup, Türkiye finallerine kalmaya hak kazandı.

Aferin kızlar!
Bu içerik 551 kez okundu.

FİNAL MÜSABAKALARI KAYSERİ’DE

Grup şampiyonasına Batman İluh Lisesi masa tenisi takımımızın yanı sıra Gaziantep, Hatay, Adıyaman, Bingöl, Elazığ, Kahramanmaraş, Kayseri, Kilis, Malatya, Osmaniye, Sivas, Şanlıurfa ve Tunceli illerinin temsilcileri katılım sağladı. Batman İluh Lisesi masa tenisi kız takımının iddialı olduğu Türkiye şampiyonası 07-09 Şubat 2020 tarihleri arsında Kayseri’de yapılacak. Masa Tenisi kız takımını Milli takım ve Gençlik Spor’un başarı antrenörü Recep Bezenmiş çalıştırıyor.

“HEDEF TÜRKİYE KUPASINI ‘BATMAN’A GETİRMEK”

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan İluh Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Kerim Rüzgar; “Hedefimiz Türkiye kupasını ilimize getirmektir. Öncelikle 14 ilin içerisinde büyük bir başarı gösterip okulumuzu ve ilimize gururla temsil ederek şampiyon olan Masa Tenisi Kız tamımızın sporcuları Hacer Kaplan, Dilan Gündüz, Berfin Basut ve Zilan Sakıcı’yı tebrik ederim. Yine büyük emek veren Recep Bezenmiş hocamıza, Okul Müdürümüz Veysi Kansu’ya, ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Batman İluh lisesi olarak Batman i temsil ettiğimizin bilincindeyiz. İnşallah Türkiye finallerinde de büyük bir başarı elde eder, o kupayı tüm Batman halkına ve kızlarımıza hediye ederiz. Çalışmalarımız aralıksız sürüyor.” diye konuştu.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.