ZANLILAR POLİSTEN KAÇAMADI
Yukarı

ZANLILAR POLİSTEN KAÇAMADI

ZANLILAR POLİSTEN KAÇAMADI
Bu içerik 2343 kez okundu.

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, bir aranan kadını gözaltına aldı ve ayrıca 2 okulda yaşanan hırsızlık olayını aydınlattı.

30 YIL CEZASI VARDI!

Aranan şahısların yakalanmasında etkinliğin artırılması ve süratle adalete teslim edilmelerinin sağlanmasına yönelik yapılan çalışmalar kapsamında 1 kadın tutuklandı. Asayiş Şube Müdürlüğünün yapmış olduğu çalışmalar neticesinde; ’elde veya üstte taşınan eşyayı özel beceri ile almak suretiyle hırsızlık’ suçundan 30 yıl 10 ay 15 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan Y.G. isimli kadın yakalanarak adli makamlara sevk edildi.

OKULA DADANAN HIRSIZLAR TESPİT EDİLDİ

Öte yandan iki farklı okulda meydana gelen hırsızlık olayları ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerinin yapmış olduğu titiz ve çok yönlü çalışmalar neticesinde, hırsızlık olaylarını gerçekleştiren şahısların D.T. ve M.D. isimli yaşı küçük şahıs olduğu tespit edildi. Şahıslar gözaltına alındıktan sonra okuldan çaldıkları tespit edilen laptop ile bir adet USB bellek müştekilerine teslim edildikten sonra adli makamlara sevk edildiler.

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.