En iyiler geliyor!
Yukarı

En iyiler geliyor!

En iyiler geliyor!
Bu içerik 996 kez okundu.

Batman, Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan 160 dartçıya ev sahipliği yapacak. 19 Mayıs spor salonunda 2 kategoride yapılacak ve tam bir hafta sürecek grup müsabakaları, 13-14 Şubat 2020 tarihleri arasında yıldız kız ve erkek, 15-16 Şubat 2020 tarihleri arasında ise genç kız ve erkekler arasında yapılacak.

22 İL’DEN BATMAN’A GELECEKLER

Batman’da 13-16 Şubat tarihleri arasında yapılacak olan Dart grup müsabakalarına 23 ilin sporcuları katılacak. Grup maçlarına Batman’ın yanı sıra, Adana, Adıyaman, Bingöl, Bitlis, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hakkâri, Hatay, Kahramanmaraş, Kayseri, Kilis, Malatya, Osmaniye, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Tokat, Trabzon, Mardin, Niğde ve Van illerinin şampiyonları ilimizin ev sahipliğinde mücadele edecek.

MÜSABAKALAR İÇİN HER ŞEY HAZIR

23 ilin dartçılarını ağırlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, tüm alt yapıyı hazır hale getirdiklerini ve turnuvanın eğlenceli geçeceğini söyledi. Özperk; “Geçtiğimiz hafta sonu Judo Grup müsabakalarını büyük bir başarıyla bitirdik. Şimdide 23 ilimizden yaklaşık 160 dartçıyı, antrenör ve idareciyi ağırlayacağız. 19 Mayıs Spor Salonumuzu grup müsabakaları için uzman personellerimizle eksiksiz hazır hale getirdik. İlimize gelen tüm illerin takımları bizim için misafirdir. Misafirlerimizle yakından ilgilenmek asli görevimizdir. ”dedi. Bir hafta sürecek müsabakalar sonucunda kategorisinde ilk 4’e giren takımları Türkiye finallerine yükselecek. Öte yandan Batman’da bir hafta konaklayacak olan sporcular, otel, lokanta ve esnafların da yüzünü güldürecek. (Murat Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.