Kütüphane yeniden hizmette
Yukarı

Kütüphane yeniden hizmette

Batman İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü kompleksinde hizmet veren İl Halk Kütüphanesi ve kütüphane şubeleri kapılarını yeniden okurlarına açtı.

Kütüphane yeniden hizmette
Bu içerik 316 kez okundu.

ÖDÜNÇ KİTAP ALABİLİRSİNİZ

Korona kovid-19 tedbirleri nedeni ile 15 Mart’tan bu yana kapalı olan Batman İl Halk Kütüphanesi, bu üç aylık dönemde; okurlarının sağlığı için tüm dezenfekte işlemlerini gerçekleştirerek, boya ve badana çalışmalarını tamamladı. Kültür merkezi içindeki kütüphane şubelerinin yanı sıra diğer semtlerdeki Kütüphane şubelerinin de yeniden hizmet vermeye başlayan İl Halk Kütüphanesi’nde, ödünç kitap alma ve kitap teslim işlemleri de aktif hale getirildi.

KORONAYA KARŞI TÜM TEDBİRLER ALINDI

Kütüphaneye gelenleri maskesiz içeri almadıklarını belirten İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet İhsan Aslanlı; “Hafta içi mesai saatleri içerisinde açık olan Kütüphane şubelerimizde 15 Mart’tan beri kapalı olan Batman İl Halk Kütüphanesi, bu üç aylık dönemde; okurlarının sağlığı için tüm dezenfekte işlemlerini gerçekleştirerek, boya ve badana çalışmalarını tamamladık. Öğrencileri maske ile kütüphane şubelerimize alırken dezenfekte ve hijyenik olmaları konusunda gerekli uyarıları da yazılı olarak giriş kapılarımıza asmış bulunmaktayız” dedi. (Murat Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.