RADYO YÜKSEL'DE "SPOR GÜNDEMİ" BAŞLADI
Yukarı

RADYO YÜKSEL'DE "SPOR GÜNDEMİ" BAŞLADI

Radyo Yüksel’de yayınlanan spor gündemi uzun bir aradan sonra tekrar başladı.

RADYO YÜKSEL'DE
Bu içerik 268 kez okundu.

Radyo Yüksel'in "Spor Gündemi" programında Altı ay aradan sonra tekrar başlarken, program her pazartesi Saat:16:00'da yayınlanacak. Programda bir araya gelen futbol yorumcuları Feridun Yeni ve Batman Gazetesi Yazarı Aytekin Alptekin'in konuk olduğu programın Moderatörlüğünü Veysel Çiftçi yaptı. Yaklaşık bir saat süren yayında yorumcularımda heyecanı gözden kaçmadı. Feridün Yeni’nin açılış konuşmasını yaptığı spor gündeminde Batman Petrolspor'un dünü bugünü masaya yatırıldı. Petrol sporun iyi bir guruba düştüğünü belirten Feridün Yeni , bir kaç takımın dışında geri kakan takımların Bal liginden yeni çıktıklarını ve deneyimsiz olduklarını Petrol sporun ilk beşe kalmasını beklediğini ifade etti. Yeni teknik direktörün de tecrübeli ve kaliteli bir hoca olduğunu söyledi.

ALPTEKİN, MALİ DURUMU DEĞERLENDİRDİ

Gazetemiz yazarı Aytekin Alptekin de yaptığı yorumda, takımın çok ekonomik kurulduğunu , mali açıdan uygun futbolcular alındığını, bu da Petrolspor'un doğru işler yaptığını belirti. Avukat Orhan Güzel’in basın sözcüsü olması ile beraber SMS üzerinden petrol spora yardım kampanyası başlattığını bu da perol sporun elini maddi olatak güçlendireceğini ve seyircisiz maçlardaki açığı bir şekilde teleafi edebileceğini belirti. Yönetimin bu sene doğru işler yaptığımı belirten Alptekin , "Batman Petrolspor'un lige galibiyetle başlaması son derece önemlidir" dedi. Türbin lideri Ozan Büyükkaya ile SMS kampanyası hakkında görüştüğünü belirten Alptekin, yarasaların kampanyaya destek olmayacaklarını açıkladı. Sebebini Ozan Büyükkaya'nın bir basın toplantısı ile açıklayacağını ifade etti.

Her pazartesi yayınlanacak "Spor Gündemi" programı yayınını, FM: 99.9 Frekansı, www.radyoyuksel.com.tr, ayrıca Radyo Yüksel'in, https://www.facebook.com/Radyoyuksel, Youtube kanalından ve cep telefonlarınızdan Radyo Yüksel'in android uygulamasından dinlenebileceği belirtildi.

 

Etiketler: batman petrolspor radyo yüksel feridun yeni veysel çiftçi ozan büyükkaya aytekin alptekin
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.