MİRZAOĞLU “İSTANBUL SÖZLEŞMESİ ÇOK TEHLİKELİ”
Yukarı

MİRZAOĞLU “İSTANBUL SÖZLEŞMESİ ÇOK TEHLİKELİ”

Aile Meclisi Batman Temsilcisi: “İstanbul Sözleşmesi kadın ve erkeği düşman hale getiriyor” dedi.

MİRZAOĞLU “İSTANBUL SÖZLEŞMESİ ÇOK TEHLİKELİ”
Bu içerik 1120 kez okundu.

İstanbul Sözleşmesinden kaynaklanan kanunlar aile yapısını, ahlaki değerleri tehdit etmeye devam ediyor. Büyük mağduriyetlere, ailelerin dağılmasına neden olan bu kanunların ısrarla uygulanmaya çalışılması tepki çekiyor. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Aile Meclisi Batman İl Temsilcisi Muhammed Zeki Mirzaoğlu, “Aileyi diriltmek için önce aileyi tahrip eden fıtrata ve hukuka aykırı yasalar ve sözleşmeler iptal edilerek işe başlanmalıdır” dedi. İstanbul Sözleşmesinin ailenin temeline dinamit koyduğunu, bu nedenle ivedi şekilde rehabilite edilmesi gerektiğini belirten Mirzaoğlu, sözleşmenin kadın ve erkeği düşman haline getirdiğini vurguladı.

“HER TÜRLÜ CİNSİ SAPIKLIK SUÇ KAPSAMINA ALINMALI”

Aileyi yıkan her türlü cinsi sapıklığın suç kapsamına alınması gerektiğini ifade eden Mirzaoğlu, “İnsanlığın son kalesi aileyi diriltmek için önce aileyi tahrip eden fıtrata ve hukuka aykırı yasalar ve sözleşmeler iptal edilerek işe başlanmalıdır. Aileyi yıkan faiz, kumar, içki, fuhuş, feminizm ve her türlü cinsi sapıklık suç kapsamına alınmalı ve terör suçundan önce cezalandırılmalıdır. Çünkü bu ailenin temeline dinamit koymaktır. Bundan dolayı bunların önüne geçebilmek için millet ve devlet seferber olmalıdır” dedi.

“SALDIRILARI BERTARAF ETMEK İÇİN SEFERBERLİK İLAN EDİLMELİ”

Aileyi yıkmaya dönük topyekun bir saldırı olduğuna işaret eden Mirzaoğlu, “Bugün dünyada aileyi yok etmeye karşı küresel, topyekun bir saldırı vardır. Tabi bu saldırı elbette ki Müslüman aileyi yıkmak ve onun temeline dinamit sokmak ve patlatmak demektir. Bu saldırıları bertaraf edebilmek için millet, devlet, bütün Müslüman ülkeleri seferberlik ilan etmeleri gerekiyor.” diye konuştu.

“KADIN VE ERKEĞİ DÜŞMAN HALİNE GETİRENLERİ KINIYORUM”

Kadın ve erkeği düşman haline getiren kurumları kınadıklarını ifade eden Mirzaoğlu, şöyle devam etti: “Türkiye’de kadına karşı yapılan şiddeti kınıyor ve lanetliyorum. Feminizm ve benzeri kurumlarla kadın ve erkeği düşman haline getirenleri de kınıyor ve telin ediyorum. Hazreti Peygamber, ‘Kadınlara ancak rezil kimseler hakaret eder, ancak kerim kimseler ona saygı duyar, hürmet eder’ buyurmuştur. Altın harflerle yazılan bu düstur elimizde varken başka yollara tevessül edenleri de yine kınıyorum.”

“BİZ BUNU UYUŞTURUCU MADDEYE BENZETİYORUZ”

İstanbul Sözleşmesindeki kimi yasalar yüzünden karı kocaların adeta birbirlerinin hasmı durumuna geldiklerine dikkat çeken Mirzaoğlu, “İstanbul Sözleşmesi ve bazı kanunlarda bunu körüklüyor. Bizler toptancı mantığıyla bir şeyi reddetmiyoruz. İstanbul Sözleşmesinde elbette bazı yararlı şeylerde vardır ama biz bunu uyuşturucu maddeye benzetiyoruz. Uyuşturucu maddeyi içerseniz vücuda zararlıdır ama bunu ilaç sanayinde kullanırsanız belki insanların kurtuluşuna bile vesile olacaktır.” ifadelerini kullandı.

“İSTANBUL SÖZLEŞMESİ REHABİLİTE EDİLMELİ”

İstanbul Sözleşmesi içerisindeki aileyi yıkıcı bazı maddelerin zararlarına işaret eden Mirzaoğlu, şöyle konuştu: “İstanbul Sözleşmesinde özellikle iki madde çok kötüdür. Bunlardan bir tanesi karı ile kocayı birbirlerine hasımane bir şekilde karşı karşıya getirmektedir. Aile içerisinde savaşa bile neden olmaktadır. İkincisi de cinsi sapıklıktır. Fuhşiyatı gerektirecek bir şeyi de serbest şekilde kapısını ona açmaktadır. Dolayısıyla bunları tamamıyla reddediyoruz. İstanbul Sözleşmesinin en kötü tarafı kadın ve erkeği birbirine düşman hale getirdiğinden dolayı karşı duruyoruz. Dolayısıyla toplumu fesada götürmek istiyorlar. Bunun önüne geçmek durumundayız. İstanbul Sözleşmesinin rehabilite edilmesinden yanayız.”

Etiketler: muhammed zeki mirzaoğlu istanbul sözleşmesi Aile Meclisi Batman Temsilcisi
Sende Yorumla...

2020 Batman Gazetesi Inc. Tüm hakları saklıdır.