Prensipte anlaşılan Karaca Batman’da
Yukarı

Prensipte anlaşılan Karaca Batman’da

Vali Hulusi Şahin başkanlığında toplanan Batman Petrolspor yönetimi, ikinci devre için geniş kapsamlı bir toplantı gerçekleşti. Toplantının hemen ardından açıklanan ilk kararda ise, Teknik Direktörlük koltuğu için 48 yaşındaki Hakan Hayati Karaca’nın Batm

Prensipte anlaşılan Karaca Batman’da
Bu içerik 298 kez okundu.

KRİSTAL PARK’TA PETROLSPOR TOPLANTISI

Önceki gün akşam saatlerinde basına kapalı olarak, TPAO Kristal Park’ta Vali Hulusi Şahin ile bir araya gelen Kulüp Başkanı Abdulvahap Akbaş ve yönetim kurulu üyeleri, ikinci devre için yapılacakları görüştü. Birçok konunun konuşulduğu toplantının ilk maddesi ise, önceki gün görevi bırakan Teknik Direktör Özgür Vurur’un yerine getirilecek isim oldu. Birçok isim üzerinde değerlendirilmenin yapıldığı toplantıda, ilk devreyi Ispartaspor başında geçiren Hakan Hayati Karaca’nın adı ön plana çıktı. Gece geç saatlerde de ağırlıklı olarak Bölgesel amatör lig ekiplerini çalıştıran Karaca'nın detaylı görüşme için Batman'a davet edildiği açıklandı.

SADECE İKİ PROFESYONEL TAKIM ÇALIŞTIRDI

Prensipte anlaştığı Teknik Direktör Hakan Hayati Karaca’yı detaylı görüşme için Batman’a davet eden Petrolspor yönetimi, nihai kararını en kısa sürede açıklayacak. İsmin açıklamasının ardından Karaca’nın kariyerini mercek altına alan taraftarlar, antrenör adayının yetersiz olduğunu düşünüyor. Kariyerinde 4 takım çalıştıran Karaca, ağırlık olarak BAL liginde görev yapmış. Profesyonel liglerde ise 2012-2013 yılında kısa bir süre Afyon Sandıklıspor’u çalıştıran 48 yaşındaki teknik adam, uzun bir aradan sonra bu sezonda yine kısa bir süreliğine Petrolspor’un grubundaki Ispartaspor’un başında görev yaptı. (Murat Ezgin)

Etiketler:
Sende Yorumla...